Havuz Malzemeleri


Havuz projelerinin imalatından başlayarak, tasarımında ve kullanım sonrası bakım işlemleri aşamasının tamamında havuz ekipmanları önemli görevlere sahiptirler. Havuz ekipmanları ana kategorileri; havuz temizleme ekipmanları, havuz içi ve kenar ekipmanlar, havuz kaplama ekipmanları, havuz aydınlatma ekipmanları, havuz dezenfeksiyon sistemleri, havuz ısıtma ve nem alma ekipmanları ve olimpik havuz ekipmanları olarak sıralanabilir

Havuz ekipmanlarının etkin çalışması problemsiz, sağlıklı ve güvenilir havuz kullanımına imkân sağlar. Daha konforlu ve daha keyifli yüzme saatleri havuz ekipmanları ile gerçekleşir. İhtiyacınız olan her türlü havuz malzemelerine ulaşabileceğiniz havuzdayim.com kaliteli markaların imazlarını taşıyan havuz ekipmanları online alışveriş mağazasında ağırlıyor. Havuz filtreleri ve havuz pompaları bir havuz tesisatının can alıcı elamanları olduğundan bu ekipmanlar olmadan verimli bir havuz düşünülemez. Kullanışlı ve göze hitab eden havuz tasarımları ile daha keyifli havuz keyfi yaşamak isteyenler için havuz kaplama malzemeleri ve havuz kenar ekipmanları da oldukça önemlidir. Havuz kenar ekipmanları daha güvenli havuzlar için gerekli olan havuz malzemeleri içerirler.


Havuz temizleme ekipmanları uygun şartlarda havuz suyu ve sağlıklı havuzlar için gerekli donanımlardır. Havuz fırçası, süpürge, kepçe ve hortum çeşitleri bu kategoride satışa sunulmuştur. Havuz içi ve kenar ekipmanları kategorisini incelediğinizde ise besleme nozulları, vakum nozulları, taşma ızgaraları, havuz merdivenleri, skimmerler gibi donanımları görebilirsiniz. Havuz kapalama ekipmanları hem uzun ömürlü havuzlar için hemde görsel zevkiniz için önemlidir. Cam mozaik, seramik ya da porselen seçiminiz size kalmıştır. Havuz designlarında görsel olarak ruhunuzu doyuran diğer donanımlar havuz aydınlatma ekipmanlarıdır. Halojen aydınlatma, powerled aydınlatma, rgb aydınlatma gibi sitemlerle havuzunuza yeni bir tarz kazandırabilirsiniz. Havuz ısı pompaları havuz ısıtma ekipmanları arasında yer alırken, olimpik havuz ekipmanları atlama platformları ve separatlerden oluşmaktadır.

Aradığınız her ne olursa olsun online havuz mağazası havuzdayim.com’a bakmadan havuz ile ilgili ürün satın almamanızı öneriyoruz. Kaliteli ve uygun fiyatlarla online havuz malzemesi satın almak için, sizi  www.havuzdayim.com'a davet ediyoruz. En uygun Havuz ekipmanları fiyatları taksitli ödeme seçenekleri ile burada!

 

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 .... 25 26 27
Toplam 793 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 25 26 27
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.