" />
Sıralama seçin
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Dozaj Pompaları


Havuz dezenfeksiyonunun verimli ve etkili olabilmesi için kaliteli havuz kimyasalları ve dozaj pompaları ihtiyaç duyulan ekipmanlardır. Havuz sahiplerinin en dikkatli davranması gereken konu havuz temizliğinin gerçekleşmesi ve havuz suyu değerlerinin stabil olarak kalmasının sağlanmasıdır. Dozaj pompaları kimyasalların istenilen havuza uygun miktarlarda salınmasını sağlayan araçlar olarak tanımlanabilir.

Özellikle klor, asit, ph düzenleyici gibi havuz kimyasallarının istenilen dozajlarda verilmesi konusunda kolaylık sağlayan havuz dozaj pompaları; insan sağlığı için kabul edilebilir şartlarda havuz suyu elde edilmesinde kullanılır. Elektronik olarak çalışan dozaj pompaları elektromanyetik diyafram ile dozlama yapabilen pompalardır. Diyaframın hareketi ile debi değişkenlik gösterecektir. Çalışma prensibinin gerçekleşmesi için emme ve basma valfı, emme hortumu ve dozaj hortumu kısımları mevcuttur.

Sağlıklı şartlara uymayan havuz suları, kokulu, renkli ve kirli görünür. Temiz havuz suyunda herhangi bir koku ve ya renk değişimi görülmez. Su berrak ve tatsız olmalıdır. Havuz yönetmeliğine uygun havuz suyuna sahip olabilmek için ihtiyacınız olan tüm havuz ekipmanları ve havuz kimyasalları için online satış mağazamız havuzdayim.com’u ziyaret edebilirsiniz. Kaliteli markaların üretimiyle müşterilere sunulan havuz dozaj pompaları arasında yer alan Poolline havuz dozaj pompaları daha sağlam yapısı ve uzun süre kullanım imkânı için seramik bilye eklenerek tasarlanmıştır. Daha az bakım ve kimyasallardan etkilenmeyen havuz dozaj pompa modelleri satın alabilmek için havuzdayim.com’a bekliyoruz!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.