" />
Sıralama seçin
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

İzolasyon Malzemeleri


Havuzun tasarımından kullanıcıya teslim edilme işlemine kadar kaliteli malzeme kullanılması, daha keyifli havuz deneyimleri sağlayacağı gibi uzun ömürlü ve dayanıklı olmasında da etkilidir. İzolasyon malzemeleri bu sürecin en önemli kısımlarından birini oluşturur. Havuzlarda havuz içi kaplama ekipmanları ile birlikte güçlü bir altyapı kazanmayı sağlayan izolasyon malzemeleri, aynı zamanda meydana gelen su kaçaklarını, çatlakları, Havuz tesisatını onarım işlemlerinde de bir numaralı yardımcılardır. Havuza dair her şeyi bulabileceğiniz alışveriş sitesi havuzdayım.com Basf markasının kalitesiyle havuz yalııtm malzemelerini satışa sunuyor. Bu izolasyon grubu ürünlerini aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

Derz dolgu malzemeleri;havuz içi kaplama esnasında kullanılan porselen, cam ya da seramik malzemeden üretilen karolar arasındaki aralıkları doldurarak bir bütünlük oluşmasına katkıda bulunurlar. Havuzlar için özel olarak formüle edilen çimento esaslı yüksek dayanımlı derz dolgusu, havuz içi izolasyonunda en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesidir. BASF MASTERTILE 565 derz dolgu malzemesi online havuz malzemeleri izolasyon grubu sayfasında bulabilirsiniz. Aktif su kaçaklarını genleşerek sertleşme özelliği ile önleyebilen YKS MASTERSEAL 591 WATERPLUG çimento esaslı tıkaç harcı, klor içermeyen yapısıyla izolasyon malzemeleri arasında yerini alıyor.Sadece su ile karıştırılarak kolayca hazırlanan ve uygulanan tıkaç harcı su kaçağı problemlerinizde çözümünüz olmaya hazır.

Yüzme havuzu, su deposu, hamam, sauna kaplıca ve banyo gibi ıslak zeminlerde su yalıtımı için kullanılabilen MasterTile® WP 666, çimento ve akrilik esaslı su yalıtım malzemesini en uygun fiyatlarla izolasyon malzemeleri arasında bulabilirsiniz. MasterFlow® 928 olarak havuzdayım.com’da satışa sunulan çimento esaslı grout harcı, yapı elemanlarının montajında, havuz ekipmanlarının sabitlenmesinde başarılı sonuçlar vermektedir. Bakım ve onarım işlemleri için verimli çalışmalara imkân sağlayan MasterEmaco® S 488, beton yapıların bozukluklarında kullanılabilen tamir harcı olarak havuzdayım.com vitrinlerinde yerini almıştır. Basf markasının ayrıcalığıyla üretilen izolasyon malzemelerinden biri olan MasterTile® FLX 24 seramik ve granit yapıştırıcı; seramik, porselen, mermer, granit, pres tuğla, doğal taş ve cam yapıştırma işlemlerinde de uygulanabildiği için geniş bir kullanım alanına sahiptir. Havuz kalitesi için oldukça önemli etkileri olan izolasyon malzemeleri ihtiyaçlarınızı karşılamak için özenle hizmet eden online alışveriş mağazamızda sizleri bekliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.