" />

Blog

Havuz ve Çocuk Güvenliği

Havuz ve Çocuk Güvenliği

     Keyifli anlarımızın vazgeçilmezleri; havuzlar. Birlikte keyifli anlar paylaşabileceğimiz, rahatlayacağımız, eğleneceğimiz, spor yapabileceğimiz mekânlar… Havuz keyfimizin gölgelenmemesi için dikkat etmemiz gereken en önemli konu GÜVENLİK.

Göletiniz, Süs Havuzunuz ve Havuzunuz İçin Hangi Havuz Filtresi Doğru ?

Göletiniz, Süs Havuzunuz ve Havuzunuz İçin Hangi Havuz Filtresi Doğru ?

Çok sayıda farklı havuz olduğu için, birçok farklı havuz filtresi seçeneğiniz de vardır. Doğru seçimi yapmak zor olabilir, bu yüzden tüm seçenekleri sizin için listeledik. Bu şekilde, göletiniz için tam olarak hangi tür havuz filtresine ihtiyacınız olduğunu bilirsiniz.

2022 Bahçe Trendleri Nelerdir?

2022 Bahçe Trendleri Nelerdir?

Havuzdayim’da dış mekan için gerekenlerin en iyisini bulacaksınız. Bu nedenle, 2022'de dış mekan için neyin en iyi olduğunu takip etmekten dolayı çok mutluyuz. Bahçenizi gerçekten harika bir yer haline getirmek için artık çok daha fazla olanak var. 2022 yılında hakim olacağına inandığımız bir dizi bahçe trendini sizler için listeledik.

Süs Havuzu ve Gölet Pompası Nasıl Seçilir?

Süs Havuzu ve Gölet Pompası Nasıl Seçilir?

Sağlıklı bir gölet ve süs havuzu için doğru seçilmiş bir havuz pompası çok önemlidir. Pompa gölet suyunu hareket ettirir ve havuz filtresini çalıştırır. Bu sayede suyunuz temiz ve berrak olacaktır. Göletiniz için en iyi havuz pompasını seçmek istiyorsunuz. Bu amaçla size yardımcı olmak için en çok satan havuz pompalarını listeledik ve en iyi ne için kullanabileceğinizi belirterek sizin işinizi kolaylaştırdık .

Bahçenize Nasıl Bir Gölet Yapabilirsiniz ?

Bahçenize Nasıl Bir Gölet Yapabilirsiniz ?

Bahçenize bir gölet yaparak güzel bir doğa parçasına sahip olabilirsiniz. Ancak bunu inşa etmek için biraz zaman ayırmanız gerekiyor. Size aşağıda vereceğimiz önerileri adım adım uygularsanız, bu sayede bahçenize güzel bir gölet yapabilirsiniz. Havuz inşa edildikten sonra gölet suyunda iyi bir biyolojik denge oluşturmayı başarırsanız, çok az bakım ile mükemmel bir gölet ve keyifli bir bahçeye sahip olabilirsiniz.

 Kışın Yüzme Havuzu Bakımı İçin İpuçları

Kışın Yüzme Havuzu Bakımı İçin İpuçları

Yüzme havuzları yıl boyunca bakım gerektirir. Çok fazla kar ve buz alan bir bölgede yaşıyorsanız daha da fazla bakım yapılmalıdır. Yüzme havuzunuzun kış aylarında yeterli bakımı ve uygun şekilde korunması, sıcak aylarda yüzme havuzu maliyetlerinden potansiyel olarak tasarruf etmenizi sağlayabilir. Kış aylarında havuzunuzun bakımı için aşağıdaki adımları izleyin.

Zayıflama İçin Sauna Keyfi

Zayıflama İçin Sauna Keyfi

Saunaya gitmekten hoşlanıyorsanız, saunanın genel sağlık yararlarına ek olarak, kilo verme avantajlarından da yararlanabilirsiniz. Tek başına sauna kullanmak büyük kilo kayıpları sağlamaz.

Havuzda Yapabileceğiniz 5 Kolay Egzersiz

Havuzda Yapabileceğiniz 5 Kolay Egzersiz

Hepimiz formda ve aktif kalmak için evde bir spor salonuna sahip olmak isteriz. Spor salonuna sahip olmak veya gitmek her zaman mümkün olmasa da evinizde yüzme havuzunuz varsa çok şanslısınız. Her gün sadece birkaç saat eğlenceli ve kolay havuz egzersizleri ile tam vücut aerobik egzersizi yapabilirsiniz.

Saunada Ne Kadar Zaman Geçirilmeli?

Saunada Ne Kadar Zaman Geçirilmeli?

Birçok insan için saunalar bir yaşam biçimidir. Bir antrenmandan sonra veya sadece gevşemek için kullansanız da saunaların sağlık açısından pek çok yararı bulunmaktadır.

Peki saunada ne kadar zaman geçirmeli ve ne sıklıkla gitmelisiniz? Saunada geçirdiğiniz vakitte ne yapacağınıza veya ne yapmamanız gerektiğine dair ipuçları hazırladık.

Çocuklarınızı Havuz Kimyasallarından Nasıl Korursunuz?

Çocuklarınızı Havuz Kimyasallarından Nasıl Korursunuz?

Yüzme mükemmel bir egzersiz şeklidir ve doğal olarak çocukların çoğu buna bayılır. Ancak keyifli bir yüzme keyfi geçirmek için havuzun klor dengesinin iyi ayarlanmış olması olukça önemlidir.  Havuz temizliğinin iyi yapıldığı, havuz kimyasallarının dengesinin iyi ayarlandığı havuzlarda klordan endişe duymaya gerek yoktur. Yine de yüzme havuzu klorunun yaratabileceği herhangi bir olumsuz durumdan kaçınmaları için anne babalara birkaç öneri hazırladık.

1 2 3 .... 35 36 37
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.