Blog

Spa Ekipmanları Satış Sitesi

11 Ocak 2018


Anlamı sudan gelen güzellik olan ve antik çağlardan bu yana uygulanan Spa tekniği belki de masajın en dinlendirici, en faydalı tekniklerinden. Genellikle kilden yapılsa da su ve su buharı temelde tedavi yöntemidir. Spa tekniği genellikle profesyonel masaj salonlarında uygulanabileceği gibi yalnızca Spa hizmeti veren salonlarda da uygulanmaktadır.

Sauna Lambaları İle Aydınlatma

11 Ocak 2018


Çok eski çağlardan bu yana kullanılan sauna yönteminin birbirinden farklı faydaları bulunmaktadır. Başta kadınlar olmak üzere her cinsiyetten ve yaştan insanlar ciddi bir hastalığı olmadığı müddetçe saunanın sunmuş olduğu olumlu etkilerden faydalanmak istemektedir. 

Sauna Sobası Kontrol Panelleri

06 Kasım 2017

Sauna uzun yıllardır hayatımızda olan ve kökeni Finlandiya’ya dayanan bir kültürdür. Artık lüks evlerde de yerini alabilen saunalar kişiler için büyük rahatlıktır. Zevkine ve kullanım rahatlığına göre düzenleme yapılabilen sıcak hava ile dolu olan mekânlardır. Ortalama sıcaklık dereceleri sizin isteğinize bağlı olarak 40 ila 90 derece arasında değişmektedir. 

Kaliteli Sauna Sobaları

06 Kasım 2017

Saunalar birçok insan tarafından stresi azaltmak amacıyla sıkça tercih edilen yöntemlerin başında gelmektedir. Sauna oldukça rahatlatıcı ve sağlık için faydalıdır. Ancak sauna malzemelerinin her zaman kaliteli olması gereklidir. En ufak hata saunanın etkisini azaltabilir. Saunayı sauna yapan en önemli malzemelerden biri sauna sobalarıdır. 

Kışlık Havuz Örtüsü

16 Ekim 2017

Sonbahar ve kış aylarının yaklaşması sebebiyle; müstakil evlerde, site içlerinde ve otellerde bulunan açık havuzlarda bulunan kirlilik hem göz zevkinizi bozar hem de sağlığınızı olumsuz yönde etkiler. Tüm bu kirliliği, sezon sonuna kadar ortadan kaldırmanın tek yolu, kışlık havuz örtüsü almaktır.

Sauna Ekipmanları Fiyatları

16 Ekim 2017

Sauna stresten arınmanın en etkili yollarından bir tanesidir. Ayrıca, zihinsel ve fiziksel olarak rahatlatıcı etkisi vardır. Sauna ekipmanları fiyatları incelendiği zaman malzemesine göre farklılık gösterdiği görülür. Ancak sauna ekipmanlarının kaliteli olması sağlık açısından son derecede önemlidir. Yapılabilecek en ufak hata saunanın etkisini azaltır ve beklediğiniz sonuçlar vermez. www.havuzdayim.com sitesine ziyaret ederek sauna ekipmanlarını detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Kaliteli Havuz Kimyasalları

28 Eylül 2017

Havuz kimyasalları havuzun daha hijyenik ve sağlık açısından bir tehdit oluşturmaması adına kullanılan kimyasal malzemelerdir. Havuz suyunun belirli aralıklar dahilinde gerekli olan tahlilleri uygulanarak tahlillerin sonuçlarına göre havuz kimyasalları kullanılır.

Sauna Soba Taşı Kullanımı

28 Eylül 2017

Sauna günün yorgunluğunu ve stresini atmak için rahatlığa açılan en güzel kapıdır. Kişinin hem ruhen hem de bedensel olarak rahatlamasını sağlayarak güne pozitif bir şekilde başlamasına olanak sağlar. Sauna keyfininolmazsa olmaz sauna ekipmanı sauna soba taşıdır.

Havuz Temizleme Yöntemleri

29 Ağustos 2017

Yaz sezonunun vazgeçilmez tatil keyfi olan ve serinlemenin en kısa yolu olan havuzların temizliği toplum sağlığını ilgilendiren elzem konulardan biridir. Temizlenmediği zaman hastalık yapan mikroorganizmaların ve yosunların birikmeye başlamasıyla havuz kullanılamaz hale gelir. Bu nedenle çeşitli havuz temizleme yöntemleri iledüzenli temizlik önemlidir. Bu süre günlük, haftalık ya da aylık olabilir. Havuz bakımı Sağlık Müdürlükleri tarafından belgelenmiş olmalıdır. Çünkü; suyun temizliği, içeriği, pH'ı önemlidir.

Bahçe Ekipmanları

22 Ağustos 2017

Bahçe düzenlemesi konusunda yapılan işlerin kolay ve pratik bir şekilde halledilmesi için bahçe ekipmanları kullanımından faydalanılmaktadır. Bahçe ekipmanları yapılan işlerin daha kısa sürede ve profesyonelce yapılmasını sağlamaktadır. Faydalanabilecek birçok bahçe ekipmanını www.havuzdayim.com adresinden temin edebilmek mümkündür.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.