" />
Sıralama seçin
%50indirim
POOLLINE - Poolline Gölet Saksısı Oval Tip
%50indirim
POOLLINE - Poolline Gölet Saksısı Yuvarlak Tip
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Su bitkileri gölün biyolojik dengesinin kurulmasında ve korunmasında çok önemli bir rol oynamaktadır.  Faydalı olmalarının yanında süs havuzlarına ve göletlere estetik bir görünüm kazandırırlar. Suyun içerisinde yetişen bitkiler göletinizi bir cazibe merkezi haline getirir. Özellikle son yıllarda doğal, biyolojik göletlere yoğun bir ilgi oluşmakta. Bu göletlerin olmazsa olmazları da su bitkileridir.

Bahçe havuzunu tasarlarken uygun dikim bölgelerinin oluşturulmasını sağlamak gerekir. Bitkilerin ihtiyaçları nedeniyle doğru derinlikte olmaları önemlidir. Bazı bitkiler, su seviyesinin toprak rengine ulaştığı veya 1-2 inç yukarıda olduğu özellikle bataklık bir bölgede kendilerini iyi hissederler. Diğer bitkiler, içinde kendilerini rahat hissettikleri için su altına ekilebilir. Ancak, bitki dikerken aşırıya kaçmayın. Daha sonra, çok fazla bitki tüm gölü kaplayabilir. Bitkiler göl yüzeyinin 1 / 4'ünden fazlasını işgal etmemelidir. Temiz su sağlamak için oksijen üreten bitkilerin havuzda doğru oranlarda olduğundan emin olmalısınız.

Poolline Gölet ve Süs Havuzu Saksıları, bitkilerin bakımını kolaylaştırır. Kaliteli malzemesi ile uzun yıllar kirece ve korozyona maruz kalmadan kullanabilirsiniz. Ekonomik saksılar sayesinde su bitkileri yetiştirmek oldukça ulaşılabilir ve kolay bir hale gelmektedir.

Ekonomik Gölet Saksıları Havuzdayim.com’da satışta!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.