" />
Sıralama seçin
1 2
%5indirim
TYLÖ - Sauna Sobası Tylö Sense Combi 8 Kw 6-12 M³
%10indirim
NARVİ - Sauna Sobası Narvi Kota 9 Kw 8-14 M³ Narvi
Toplam 46 ürün görüntüleniyor.
1 2

Sauna Sobası

Havuzlar, saunalar ve hamamlar hayatımızdan keyif aldığımızı anlamamıza yardımcı olan rahatlatıcılardır. Böylesine faydalı aktivitelerle, kendimize verdiğimiz bir ödül olarak nitelendirebileceğimiz sauna keyfi, uygun sauna aksesuarları ile daha keyifli hale gelecektir. Eksiksiz keyifler yaşamamıza yardımcı olan sauna sobaları, sauna esansı, sauna aydınlatma ekipmanları, sauna termometresi, sauna kepçe ve kova modelleri şeklinde sıralanabilir. Her şeyden önce bir saunayı sauna yapan şüphesiz sauna sobası modelleridir.

Sauna Finlandiya’nın geleneksel hamamıdır bu nedenle fin hamamı şeklinde de anılır. Ortamdaki havanın nem yoğunluğunun artmasıyla vücuttaki toksin maddelerin uzaklaştırılmasını sağlayan Sauna odasındaki sıcaklığı ayarlamakla görevli olan sauna sobaları, sizi istediğiniz sıcaklığa ulaştıracaktır.  Daha verimli sauna keyfi için kaliteli sauna sobası modelleri satın almaya özen göstermelisiniz. Kaliteli sauna sobaları ile daha az enerji tüketerek maliyeti düşürebilirsiniz. Verimli bir sauna sobası bazı özellikler taşımalıdır. Bunlardan en önemlisi en kısa sürede en iyi ısınma sağlayabilmesidir. Enerji ve zaman tasarrufu bu sayede söz konusu olacaktır. 40 C ' den 90 C ' ye kadar ayarlanacak her sıcaklık seviyesinde aktif şekilde çalışmalıdır. Sauna sobalarındaaranacak en önemli özelliklerden bir diğeri ise buharlaşma oranıdır. Sauna verimliliği ortamdaki nem ile doğru orantılı olduğundan buharlaşma mümkün olduğu kadar yüksek seviyeleri bulmalıdır.

 

Nemli ortamlarda kullanılacağından sauna sobaları paslanmaz çelik malzemeden üretilmelidir. Kullanılacak mekanın tasarımına göre farklı boyut seçenekleri olan sauna soba çeşitleri, kaliteli markaların güvencesiyle havuzdayim.com’da sizi beliyor. Zaman kaybetmeden havuzdayim.com online alışveriş mağazasını ziyaret edin, keyfinizi arttıracak sauna sobalarını en uygun fiyata satın alın!

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.