" />
Sıralama seçin
1 2 3 4 5 6
%50indirim
POOLLINE - Poolline Nature Süs Havuzu Seti
17.074,46 TL
8.537,23 TL
%50indirim
POOLLINE - Poolline Wood Backets Süs Havuzu Seti
%50indirim
POOLLINE - Poolline Gölet Saksısı Oval Tip
%50indirim
POOLLINE - Poolline Japanese Style Süs Havuz Seti
%50indirim
POOLLINE - Poolline Mexican Boy Süs Havuzu Seti
21.609,66 TL
10.804,83 TL
%50indirim
POOLLINE - Poolline Yüzen Tip Beyaz Kuğu, Mühre
%35indirim
POOLLINE - Poolline Angel Şelale Seti
36.111,99 TL
23.472,79 TL
%50indirim
POOLLINE - Poolline Happy Kids Süs Havuz Seti
31.459,53 TL
15.729,77 TL
%50indirim
POOLLINE - Poolline Gölet Saksısı Yuvarlak Tip
%40indirim
 - Poolline Rising Amazon Akarsu Seti
1.948,72 TL
1.169,23 TL
%40indirim
POOLLINE - Poolline Maxi Amazon Akarsu Seti
4.226,44 TL
2.535,86 TL
Toplam 167 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6

Süs Havuzları

Bahçeli evlere mükemmel bir dokunuşun püf noktası süs havuzlarıdır. Süs havuzlarında, suyun huzur veren sesi ve yarattığı görsel şölenin etkisi, istisnasız olarak her insan için vazgeçilmezdir. Birbirinden farklı malzemeler kullanılarak üretilen süs havuzlarında, zevke ve tercihe göre bir tarz oluşturmak mümkündür. İçerisine su doldurularak oluşturulan süs havuzlarının tek fonksiyonu bu değildir. Bitkilerle, dekoratif ürünlerle ve balık gibi canlılarla bütünleştirilmeye çalışılan süs havuzlarının temel fonksiyonu, görsel ve işitsel olarak estetik bir haz yaratmaktır.  

Evlerin bahçeleri için, tamamlayıcı bir unsur olarak görülen süs havuzlarına sahip olmak oldukça kolaydır. Poollıne’nin çeşitli alternatifler sunarak sağladığı süs havuzları, tamamlayıcı birçok unsuruyla birlikte siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur. Bahçeler için mükemmel bir seçenek oluşturan “Hazır Gölet ve Akarsu Setleri” ortamda bulunan kişilerin, saatlerini nasıl geçirdiklerini anlayamayacakları bir ferahlık ve mutluluk sağlar. Tasarlanan ve uygulamaya konan hazır gölet ve akarsu setleriyle, bahçelerde dengeli ve sağlıklı bir ekosistem de yaratılmış olur. Poolline’nin süs havuzu ve gölet pvc liner alternatifleriyle, bahçelerinde süs havuzuna ya da gölete sahip olmak isteyenler için, naturel bir ortam var edilerek, günlerini stres ve telaşla geçiren insanların suyun sesinde dinlenebildiği ortamlar yaratılır. Hazır süs havuzlarının sağladığı estetik haz ise cabası! Eşsiz güzelliğe sahip olan Poolline hazır süs havuzları, tasarım açısından çeşitli alternatiflere sahiptir. Her zevke hitap eden seçenekler sunan poolline süs havuzları, tercihe göre dekoratif fıskiyelerle zenginleştirilebilir. Farklı tasarımlara sahip olan dekoratif fıskiyelerle, bahçelerde etkileyici bir görünüm yaratmak mümkündür. Suyu havaya püskürterek görsel ve işitsel bir zenginlik yaratan dekoratif fıskiyeler, kaliteli ve her tarza uygun olacak şekilde tasarlandığı için, fıskiye seçimi yapılırken bahçe tasarımına uygun olacak bir modelin seçilmesi yeterli olacaktır. Dekoratif fıskiyeleri süs havuzlarında, göletlerde ya da kuru bir zeminde kullanmak mümkündür.

Süs havuzlarında ve göletlerde yaratılan muhteşem görüntünün kalıcılığını sağlamak için, bazı durumlara dikkat edilmesi gerekir. Bir süs havuzunun ya da göletin uzun ömürlü bir kullanıma sahip olabilmesi için düzenli olarak temizliğinin ve bakımının yapılması gerekir. Havuzların temizlenmesinde en önemli gereç olan havuz filtreleri, suyun temiz ve hijyen olabilmesi için vazgeçilmezdir. Filtre kadar önemli olan bir başka havuz gereci pompalardır. Süs havuzu ya da gölette bulunan suyun devir daimini yapan, süs ve gölet havuz pompalarıyla suyun hareketlenmesi sağlanır. Poolline’nin süs ve gölet havuz pompaları, dayanıklı ve kaliteli malzemeler kullanılarak üretildiği için, bir kez temin edildiğinde uzun yıllar sürecek bir kullanım sağlayacaktır. Geri dönüştürülebilen malzemeler kullanılarak üretilen havuz pompaları ile süs ve gölet havuz hava pompaları, suyun dezenfeksiyonu için oldukça gereklidir. Süs havuzlarının düzenli bir şekilde temizlenmesi, suyun sağlıklı olması için zaruridir. Su içerisinde bulunan yosun ve bakterileri UV cihazlarla temizlemek mümkündür. Süs havuzlarında ve göletlerde en fazla tercih edilen temizleme ürünlerinden olan kimyasallar, dikkatli kullanım isteyen ürünlerdir. Filtrasyon sistemindeki bakterilerin etkili bir şekilde yok edilmesini sağlayan kimyasallar, tek başına yeterli değildir. Kimyasal kullanılarak temizlenen havuz suyu, süs ve gölet havuz dip temizleyicileri kullanılarak desteklenmelidir. Dip temizleyiciler, havuz yüzeyinde biriken kir ve kalıntıların temizlenmesi için kullanılır. Havuz yüzeylerinin temizliğinde kullanılan yaprak ve balık kepçeleri de, süs havuzlarının ve göletlerin hijyenik koşullar altında olmasını garanti eden temizlik gereçlerinden biridir. Suya düşen dal, yaprak, ölü balık gibi su içerisinde istenmeyen kalıntılar balık ve yaprak kepçeleri kullanılarak, basit bir şekilde temizlenebilir.

Süs havuzlarında ya da göletlerde soğuk havalarda meydana gelen buzlanmayı ve donmayı engelleyen buz önleyiciler, sahip oldukları Led ışık sayesinde aynı zamanda su içerisinde aydınlatma sağlar. Buz önleyici yüzer dekorların yanı sıra, süs havuzlarında ve göletlerde aydınlatmayı sağlamak için havuz lambaları ve çeşitli alternatifleri bulunan Led aydınlatma sistemleri kullanılabilir. Süs havuzlarında ve göletlerde kullanılan aydınlatma sistemi, su içerisinde hem güvenilir bir ortam yaratır hem de estetik bir görsellik sunar. Bahçeler için muazzam bir etkiye sahip olan süs havuzlarında, görünümü güçlendirmek ve güzel bir manzara yaratmak için kullanılan süs ve doğal havuz saksıları ile dekoratif figürler, Pooline’nin sunduğu çeşitlilikle vazgeçilmez bir görsel kazanım yaratmaktadır. Poolline’nin özel tasarıma sahip olan dekoratif figürleri, havuz saksıları ve kampanyalı süs havuzu setleriyle bahçelerinizde şık, estetik ve doğal bir tarz yaratabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.