" />
Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik Bildirimi

Siz müşterilerimize değer veriyor ve kişisel bilgilerinizin gizliliğinin önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, müşterilerimizden aldığımız bilgiler, bu bilgileri nasıl aldığımız, ne şekilde kullandığımız ve sakladığımız gibi konularda sizi bilgilendirmek için bu Gizlilik Politikasını uyguluyoruz.

Müşterilerimizden Topladığımız Bilgiler

Müşterilerimizden aşağıda belirtilen bilgileri belirtilen zamanlarda toplamaktayız:

1.     Üyelik Bilgileri: Yeni üyelik başvurusu sırasında e-posta adresi, isim, soyad ve cinsiyet bilgilerini ve isteğe bağlı olarak doğum yılı bilgisini talep etmekteyiz. Üyelik işlemi sonrasında Hesabım ekranında isteğe bağlı olarak ek bilgiler de girilebilmektedir.

2.     Sipariş Bilgileri: Siparişin tamamlanabilmesi için fatura ve teslimat adresi, iletişim kişisi ve telefon bilgilerini talep etmekteyiz.

3.     Web Sitemizin Kullanımı Sırasında: Kullanıcılarımızdan isteğe bağlı olarak doldurmalarını talep edebileceğimiz ek sorulara ve anketlere verilen cevaplar ve sitenin kullanımı ile ilgili istatistiksel analiz için toplanan veriler (ziyaret edilen sayfalar, incelenen ve sepete eklenen ürünler ve tarayıcı bilgileri).

Müşterilerimizden Topladığımız Bilgilerin Kullanımı

Gizliliğinizi korumak konusunda kararlıyız. Müşterilerimizin e-posta adreslerini ve diğer kişisel bilgilerini, müşterilerimizin rızası olmadan, iş ortaklarımız dışında başka bir şirketle onların tanıtım amaçlarına hizmet edecek şekilde paylaşmaz ve bu bilgilerin kiralama ya da satışını yapmayız.

Kişisel bilgilerinizi, web sitemizde gerçekleştirdiğiniz işlemler (üyelik, e-posta/şifre değişikliği vs) ve siparişleriniz (sipariş teyidi, sevkiyat vs) hakkında sizi bilgilendirmek için kullanmaktayız. Ayrıca, talebiniz olması durumunda, tercih ettiğiniz marka ve ürünlerle ilgili olarak size zaman zaman indirim, yeni ürün ve stok durumu gibi konularda bilgilendirme yapabilmekteyiz.

Bunun dışında, tamamen tercihinize bağlı olarak, bizden sitemizdeki yeni özellikler, hizmetler ve faydalı bulacağınızı düşündüğümüz özel teklifler hakkında tanıtım ve bilgilendirme amaçlı e-postalar alabilirsiniz.

Bizimle sipariş aşamasında paylaştığınız adres ve iletişim bilgileri, siparişinizi hazırlamak ve yerine getirmek için kullanılır. Adres ve iletişim bilgileriniz, siparişinizi tedariğini yapan firmalarla sadece tedarik amaçlı ve sipariş bazında paylaşılmaktadır.

Kişisel bilgilerinizi ve sitenin kullanımıyla ilgili istatistiksel verileri, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sunmak, sürdürmek, değerlendirmek ve geliştirmek için kendi dahili amaçlarımız için de kullanmaktayız.

Müşterilerimizden siparişlerini tamamlamaları öncesinde ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileri, web sitemizden alışveriş yapan müşterilerimizin güvenliği amacıyla hiçbir şekilde web sitemiz veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Ödemeye yönelik tüm işlemlerin web sitemiz arayüzü üzerinden bilgisayarınız ve banka arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Kanunların gerektirmesi ya da bir adli işlem, mahkeme emri veya yasal sürece uyum için bunun zorunlu olduğunu düşündüğümüz takdirde, kişisel bilgilerinizi resmi makamlara ifşa etmemiz gerekebilir.

Müşterilerimizin kişisel ve kişisel olmayan bilgilerini, yasal haleflerimize ifşa edebiliriz.

Müşterilerimizin Çeşitli Bilgileri Almamayı Seçme Hakkı

Eğer e-posta ile bilgi ya da diğer tanıtım ve bilgilendirme iletişimlerini almak istemiyorsanız, bu tercihinizi Hesabım sayfasında değiştirebilir ya da bu talebinizi e-posta olarak  info@havuzdayim.com  adresine gönderebilirsiniz. Ancak bizden yine de verdiğiniz siparişlerin durumu ve önemli üyelik işlemleri (e-posta ve şifre değişikliği) ile ilgili bilgilendirme alabileceğinizi unutmayın.

Diğer Web Sitelerine Bağlantılar

Web sitemizde başka şirketlerin işlettiği web sitelerine bağlantılar olabilir. Söz konusu diğer web sitelerinin gizlilik uygulamalarından sorumlu değiliz. Kullanıcılarımıza, sitemizden ayrılacakları zaman dikkatli olmalarını ve diğer web sitelerinin gizlilik beyanlarını okumayı öneririz. Bu gizlilik beyanı yalnızca bizim web sitemiz tarafından toplanan bilgileri kapsamaktadır.

Müşteri Bilgilerinin Saklanması ve Güvenlik Bildirimi

Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemlidir. Müşterilerimize ait kredi kartı bilgilerini hiçbir şekilde sistemlerimizde saklamamaktayız. Kredi kartı ile gerçekleştirilen siparişlerde girdiğiniz kredi kartı bilgileri, en ileri SSL EV şifreleme teknolojisi ile şifrelenerek web sitemize iletilmekte, hiçbir şekilde kaydı tutulmadan yine SSL teknolojisi ile kredi kartı tahsilatını yapan bankanın sistemine iletilmektedir.

Web sitemiz sisteminde saklanan müşterilerimize ait bilgiler en son güvenlik yöntemleri ile korunmakla birlikte, müşteri bilgilerinin yasal olmayan yollarla web sitemiz sisteminden çalınmasına karşı hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemekteyiz. Ancak böyle bir durumda web sitemiz, ilgililer aleyhinde gerekli her türlü yasal işlemleri yapmayı taahhüt etmektedir.

Bizimle Bağlantıya Geçin

Gizlilik Politikamız hakkındaki sorularınızla ilgili olarak bizimle info@havuzdayim.com adresinden bağlantıya geçebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.