" />

POOLLINE SAUNA AKSESUARLARI FİYAT LİSTESİ
NİSAN 2022 GÜNCEL FİYAT LİSTESİ

Bu fiyatlardan yararlanmak ve ürün satın almak için siparişlerinizi, pekcan@pekcan.com.tr mail adresine istekte bulunarak ya da 0 542 238 43 36 nolu telefondan bize ulaşarak verebilirsiniz.

Siparişlerinizin ödeme şekli, Havale, EFT ya da Mail Order Formu doldurulmasına istinaden Kredi Kartı ile olabilir.

Fiyatlarımıza %18 KDV Dahil Değildir.

Nakliye Bedeli Alıcıya Aittir.

STOK KODU ÜRÜN ADI TUTAR
S1019 Poolline Sauna Kova Kepçe Takımı Beyaz Çam 4Lt 33,00 $
AS-004E Poolline Sauna Kova Kepçe Takımı Ahşap 5Lt 43,00 $
SS015 Poolline Sauna Kova Kepçe Takımı Ahşap 4Lt 43,00 $
AS-004EKS Poolline Sauna Kum Saati Ahşap (Pembe Kum) 15,50 $
S1035 Poolline Sauna Higrometre Termometre Ahşap Çiftli 32,50 $
AS-004EHT Poolline Sauna Higrometre Termometre Metal 15,50 $
S1047 Poolline Sauna Soba Taşı 20KG 35,80 $
TUR04 Poolline Sauna Kovası Bakır L.F.S.
TUR01 Poolline Sauna Kepçesi Bakır L.F.S.

Kampanyalı ürünler stoklarla sınırlıdır.

Kampanya ürünlerimizin fiyatları sıklıkla güncellenmektedir. Sipariş aşamasında, ürünün, yayınladığımız kampanyalı fiyatı ile güncel fiyatı arasında farklılık olabilir. Sipariş esnasında fiyat farklılığı varsa sizi bilgilendireceğiz.

Sauna Aksesuarları

Bu sayfamızda sauna aksesuarları fiyatlarını sauna aksesuarları hakkında temel olarak bilmeniz gereken her şey içinde bu sayfada kısa bilgiler vermek istedik. Aşağıda sauna aksesuarlarının neler olduğunu ve nasıl kullanacağınızla ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Sauna Kovaları ve Sauna Kapları

Sauna kovaları ve sauna kapları önemli sauna aksesuarlarıdır. Sauna kovalarının temel amacı, banyo sırasında buhar oluşturmak için kullanılacak suyu tutmaktır. Buhar, banyo sırasında gereklidir ve cilt gözeneklerini temizlemeye yardımcı olur. Su kullanılmadan sauna banyosu gerçek bir sauna deneyiminin tadını çıkaramaz. Ahşap sauna kovaları ise en çok tercih edilen sauna kova modelleridir. Sauna kovaları ve sauna kapları geleneksel olarak ağaçtan yapılır. Çam, ladin veya sedir en çok tercih edilen tür ağaçlardır. Isı zamanla ahşaba zarar verebileceğinden, sızıntıları ortadan kaldıran plastik kaplamalı kova ve kaplarda satmaktayız.

Sauna Kepçeleri ve Sauna Kaşıkları

Genel kullanımda sauna kaşığı yerine daha çok sauna kepçesi terimi kullanılır. Sauna kepçeleri keyifli ve güvenli sauna banyosu için çok önemlidir. Buhar ve sauna kayalarının üzerine bir kepçe su ile oluşturulacak buhar eşsiz sauna atmosferi yaratır. Bir sauna ısıtıcısında sauna kayalarına su dökmek için her zaman bir sauna kepçesi kullanmayı unutmayın. Kepçe kullanarak elinizi buhardan uzak tutacak ve olası bir yanığı önleyeceksiniz. Ayrıca kepçe kullanmak, sauna kayalarına koyduğunuz su miktarını kontrol etmenizi ve böylece saunadaki nem seviyesini ayarlamanızı sağlar. Havuzdayim.com tarafından satılan sauna kepçeleri tamamen ahşap, ahşap saplı çelik kepçeli veya ahşap saplı bakır kepçeli olarak elde üretilmektedir. Kepçe ve tutamaklarının yapımında sadece en kaliteli çam ve kayın ağacı kullanılmıştır.

Sauna Soba Taşları, Sauna Kayaları

Volkanik taşlardan oluşan, sauna soba ve ısıtıcılarına yerleştirilen taş ve kaya parçalarıdır. Isıya karşı dayanıklı ve ısıyı uzun süre barındırma özelliğine sahip sauna soba taşları, sauna da buhar deneyim için mutlaka gerekli sauna aksesuar ve sauna malzemeleridir.

Sauna Termometreleri, Sauna Higrometreleri ve Sauna Kum Saatleri

Termometre, saunadaki sıcaklığın izlenmesine yardımcı olan önemli bir aksesuardır. Saunanın banyoya ne zaman hazır olduğunu veya çok sıcak olduğunu görmek için doğru sıcaklığı bilmek önemlidir. Termometre sauna ısıtıcısının üstüne veya yanına yerleştirilmelidir. Higrometreler, banyo sırasında saunadaki nem seviyesini ölçmek için kullanılır. Havanın çok kuru veya nemli olup olmadığını gösterecek ve nemi ayarlamanıza izin verecektir. Sauna zamanlayıcıları ise saunayı kullananların saunada geçirdikleri zamanı takip etmelerini sağlar. Kol saatinizi saunaya götürmek tehlikeli olduğu için sauna zamanlayıcısı kullanışlı bir aksesuar olabilir. Bu aşamada sauna kum saatleri antik çağlardan gelen hala en önemli zaman ölçerler olarak saunalarda yer edindiler. İdeal birimlendirmeler ile sauna kullanımına özel ve garantili olarak sauna kum saatleri Havuzdayim.Com ürün gamı içinde yer alırlar.

Sauna Aromaları ve Sauna Kokuları

Aromalar ve kokular sauna deneyiminizi zenginleştirebilir ve aroma terapisinin banyo ile birleştirilmesine olanak sağlar. Kayalara atacağınız suya koku katın ve sıcak buhar ile aromanın tadını çıkarın. Aromaların iki çeşidi vardır. Doğrudan sauna kovanızdaki suya eklenebilen konsantre sıvı aroma ve kuru aroma. Kuru aroma banyodan önce hazırlanmalıdır ancak doğrudan doğal kaynaklardan koku yapmanıza olanak sağlar.

Sauna Koltuk Başlıkları ve Yastıklar

Koltuk başlıkları ve yastıklar saunada önemli öğelerdir. Başın rahat bir dinlenme ve gevşeme üzerine yerleştirilmesine izin vereceklerdir. Kafalık daha sert ve daha yüksek ve yastık (minder) daha yumuşak ve daha küçüktür. Bunların yerine sauna havluları da başlık olarak sıklıkla kullanılmaktadır.

Sauna Askıları

Askılıklar genellikle banyo havlularını veya kıyafetlerini güvenli bir şekilde asmak için kullanılır. Genellikle sauna odasının yanına yerleştirilirler. Daha büyük askılıklar, banyo deneyimini aile ve arkadaşlarla paylaşırken kullanışlıdır. Ahşaptan yapılmıştır, doğal olarak sauna odası ve diğer aksesuarlara uygundur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.