" />
Hakkımızda

HAVUZDAYIM.COM www.havuzdayim.com sitesi sektördeki ilk e-ticaret firmalarından biridir. PEKCAN’ın sektördeki öncü duruşu burada da etkili olmuştur. Sitenin faaliyete geçmesinden kısa süre sonra havuz sektöründeki birçok firma da PEKCAN’ı örnek alarak, bu sektörde yer almıştır. 2013 yılında faaliyete başlayan e-ticaret sitesi internet havuz müşterileri arasında kısa sürede oldukça bilinir olmuş ve tüm Türkiye’ye satış yapar hale gelmiştir. Ayrıca birçok e-ticaret platformunda, ortak pazar yerlerinde mağazaları vardır.

Havuzdayim.Com olarak Türkiye’nin her yerine en uygun fiyatlar ile en büyük havuz, sauna, spa, Türk hamamı ve bahçe ekipman ve malzemelerini sağlıyoruz. Tüm ürünleri kargo ve ambar ile güvenli ve hızlı bir şekilde size ulaştırıyoruz.

Havuzdayim.com eksiksiz bir Havuz, Sauna, Spa, Türk Hamamı ve bahçe ekipmanları ve malzemeleri ürün kataloğuna sahiptir. Havuzu ekipmanları ve malzemeleri ürün gamımızda; Havuz Filtreleri, Havuz Pompaları, Havuz Dezenfeksiyon Sistemleri, Havuz Kimyasalları, Süs Havuzu Ekipmanları, Havuz Aydınlatma Sistemleri, Elektrik Kumanda Panoları, Havuz Temizleme Ekipmanları, Havuz Temizleme Robotu, Havuz İçi ve Kenar Ekipmanları, Havuz Oyunları Ve Aktiviteleri Malzemeleri, Olimpik Havuz Ekipmanları, Havuz Isıtma ve Nem Alma Ekipmanları, Havuz Duşları, Hazır Havuzlar, Havuz Emniyet Sistemleri, Havuz Kaplama Ekipmanları, PVC Fittings Ve Vanalar, İzolasyon Malzemeleri bulunmaktadır. Bunun yanında indirime giren Outlet Ürünlere de sitemizden havuz kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Poolline Otomatik Havuz Temizleme Robotları 

Pırıl pırıl temiz bir havuza sahip olmak zorlu bir görev olabilir. Poolline  Otomatik Havuz Temizleme Robotları ile zahmetsizce kristal berraklığında suyun tadını çıkarabilirsiniz. Bu gelişmiş havuz temizleme robotları, verimli ve zahmetsiz bir havuz temizleme deneyimi sağlamak için tasarlanmıştır ve havuzunuzun tüm sezon boyunca pırıl pırıl ve bakımlı kalmasını sağlar.


robot süpürgeler.png (55 KB)


Havuzdayim.Com online satış sitemizde havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları ile beraber Süs havuzu, Sauna, Spa ve Bahçe Ekipman ve Malzemeleri konusunda da geniş bir ürün kataloğuna sahibiz. Bu ürün kataloğunda da şu ürün gruplarını bulabilirsiniz.

Süs Havuzu Kategorisi Altında;

Hazır Gölet Ve Akarsu Setleri, Süs Havuzu Ve Gölet Pvc Linerları, Hazır Süs Havuzları, Dekoratif Fıskiyeler, Süs Ve Gölet Havuz Filtreleri, Süs Ve Gölet Havuz Pompaları, Süs Ve Gölet Havuz Hava Pompaları, Süs Ve Gölet Havuz UV Cihazları, Süs Ve Gölet Havuz Dip Temizleyiciler, Süs Ve Gölet Havuz Buz Önleyiciler, Süs Ve Gölet Havuz Aydınlatmaları, Süs Ve Gölet Havuz Fıskiyeleri, Süs Havuzu ve Gölet Kimyasalları, Balık Ve Yaprak Kepçeleri, Süs Ve Doğal Havuz Saksıları, Dekoratif Bahçe Figürleri, Kampanyalı Süs Havuzu Setleri.

süs ekipman.png (82 KB)

Sauna, Spa & Wellness ve Türk Hamamı Ürünleri Kategorisinde;

Sauna Ekipmanları, Jakuzi Ekipmanları, Buhar Odası, Kar Çeşmesi Ekipmanları, Spa Ekipmanları, Duşlar Ve Şok Havuzu Ekipmanları, Tuz Odası Ekipmanları, Hamam Ekipmanları, Bioethanol Şömineler, Bahçe Şömineleri, Kandil Mum ve Mumluklar.

sauna ekipman.png (79 KB)spa ekipman.png (87 KB)

Bahçe Ürünleri ve Ekipmanları Kategorisinde;

Bahçe Sulama Ekipmanları, Hayvan Kovucular, Dikey Bahçe Setleri, Bahçe Şömineleri, Doğal Taşlar.

Havuzdayim.Com online satış sitesinin arkasındaki güç Pekcan Grup’tur. Pekcan Grup bünyesinde Pekcan Mühendislik Ltd. Şti., Pekcan Havuz Arıtma Ltd. Şti. firmalarını barındırdığı gibi Türkiye’de en güvenilir havuz markalarını da yaratmıştır. Pekcan Grup bünyesinde Poolline, Poolside, Havuzdayim.Com, Pekcan Havuz Market, Natural Pool, Green Energy ve Himablue markaları yer almaktadır.

Pekcan Grup ticari hayatına yüzme havuzları tasarım ve yapım odaklı olarak hizmet veren Pekcan Mühendislik Ltd. Şti. ile başlamıştır. Pekcan Mühendislik Ltd. Şti. 1994 yılında İzmir’de kurulmuştur. Pekcan Havuz ismi ile öncelikle Ege Bölgesi’ndeki turistik tesisler ve konut projeleri için yüzme havuzu ve SPA merkezleri inşa etmiş ve halen de etmektedir.
Pekcan Mühendislik Ltd. Şti. kısaca Pekcan Havuz olarak bildiğiniz firmamız, proje taahhüt firmasıdır. Ağırlıklı olarak yüzme havuzu, sauna, buhar odası Türk Hamamı ve SPA merkezlerinin projelendirilmesi ve kurulumunu gerçekleştirmektedir.

Pekcan Havuz, yüzme havuzu, terapi havuzları, termal havuzlar, olimpik havuzlar, sauna, buhar odası, Türk Hamamı, SPA, atık su arıtma, proje danışmanlık, servis ve bakım alanlarında hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamız tam 28 yıldır Türkiye’nin bir çok yerinde binlerce projeyi tamamlamış ve müşterilerine sorunsuz olarak teslim etmiştir.
Pekcan Mühendislik Ltd. Şti. firmamız ile ayrıca havuzlar için servis, destek ve bakım hizmeti sağlamaktadır. Pekcan Mühendislik Ltd. Şti. TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi’ne sahiptir. Bünyesinde Yüzme Havuzu Elektromekanik Servis Hizmetleri Departmanı ile Yüzme Havuzu Periyodik Bakım Departmanı’nı barındırmaktadır. Pekcan, müşterileri ile birebir görüşme ile edindiği deneyimi geliştirmek ve hizmet kalitesini arttırmak için bu departmanlara yaptığı personel ve araç yatırımını da sürekli olarak artırmaktadır.

Pekcan Mühendislik Ltd. Şti. ile beraber müşteri memnuniyeti ile beraber gelişerek büyüyen ekip, 1998 yılında Pekcan Havuz Arıtma Ltd. Şti. firmasını da kurmuştur.
2010 yılında itibaren Pekcan firmaları kurumsallaşma sürecine girmiş aynı dönemde ticari fuarlar ile beraber yurt dışına açılmıştır. Bu seneden itibaren yurtdışında güçlü firma ve markalar ile geliştirdiği ticari ilişkileri sayesinde 2011 yılında ithalat faaliyetlerine başlamıştır.

İthalat- tedarik süreci ile beraber hem projelerinde kullanmak hem de satışını yapmak amacıyla ürünleri Avrupa’daki havuz sektörünün belli başlı tedarikçilerinden kendi istediği ürünleri ithal eder hale gelmiştir.
2014 yılı içinde de Pekcan nihai tüketiciye ulaşmak amacıyla biri İzmir Narlıdere’de diğeri Çeşme Alaçatı’da olmak üzere iki adet Pekcan Havuz Marketini hayata geçirmiştir. Bu yapının içerisinde ayrıca iki adet yüzme havuzu su analiz ünitesi bulunmaktadır.

Pekcan Grup olarak amacımız insanların hayatlarına güzellik ve sağlık katmaktır. Ailelerin, çocukların, gençlerin hem eğleneceği hem de spor yapacağı, güzel tatiller geçireceği, sağlık kazanacağı ve hafızalarında güzellik ve mutlulukla hatırlayacakları anılarda yer almaktır. Özümüzde mühendislik firması olmamız nedeniyle, teknolojiyi insanların keyif alması ve konforu için kullanmakta ve teknolojik gelişmeleri de çok yakından takip etmekteyiz.

merkezmagaza-1.jpeg (170 KB)

Hem daha çok müşteriye ulaşabilmek hem teknolojiyi takip etmekteki isteğimiz ile beraber e-ticaret sektörünün büyük potansiyelini ve geleceğini çok önceden gördük ve 2013 yılında Havuzdayim.Com e-ticaret sitesini kurduk.
Havuzdayim.Com, ilk olarak güvenilir ve kaliteli havuz ekipman ve malzemeleri arayan müşterilerimiz arasında kısa sürede güvenilir ve bilinir bir site oldu. Ve sadece İzmir ve Ege Bölgesi’nde değil tüm Türkiye çapında geniş bir müşteri kitlesine ulaştık. Havuzdayim.Com online satış sitesinde ilerleyen yıllarda hayattan keyif alanlara çok daha geniş ürün yelpazesi sunabilmek için ürün gamımızı geliştirdik. Havuz ekipmanları ve malzemeleri kategorisine ilave olarak Süs Havuzu, Süs Havuzu Ekipman ve Malzemeleri, Sauna, Spa&Wellness Ekipman ve Malzemeleri ve son olarak da Bahçe Ekipman ve Malzemeleri ürün kategorilerini ekledik.

Havuzdayim.Com’un bu başarısı Türkiye’deki pek çok havuz firmasına da ilham verdi. Havuzdayim.Com’dan sonra birçok havuz firmasının e-ticarete yönelmesine vesile olduk.
Havuzdayim.Com bu sebeple tam 30 yılı aşkın bir süredir sektöründe faaliyet gösteren Türkiye’nin en deneyimli grubu olan Pekcan Grup güveni ile hizmet veren bir e-ticaret sitesidir.

Geniş depo metrekarelerimiz sayesinde tüm farklı ürün kategorilerimizdeki her bir ürünü stoklu olarak satmaktayız.

Bu sayede teslimat sürelerini kısalttığımız gibi siparişlerinizi istediğiniz anda iade edebilmenizi sağlıyoruz.

Tedarik ve depolama kapasitemiz sayesinde her üründe en uygun fiyatları da sağlayabiliyoruz.

Pekcan Grup olarak havuz sektöründe sürekli olarak aktif olduğumuzdan da sürekli değişen havuz ve spa endüstrisinin zirvesinde kalıyoruz. Alanında kullanılan yüzlerce ürün ile yılların verdiği tecrübe ile size zaman ve para kazandırabiliyoruz

Havuzdayim.Com’dan yaptığınız tüm siparişleriniz genellikle siparişin alınmasından sonraki bir iş günü içinde gönderilir. Bu nedenle büyük boy ürünler, ısıtıcılar vb. hariç olmak üzere ürününüz genellikle en fazla 3 ila 4 iş günü içinde teslim edilir.

Sattığımız tüm ürün grupları için yetkili satıcıyız. Havuzdayim.Com siparişleriniz içinde kişisel veri güvenliğinizi de en yüksek düzeyde sağlamakta ve güvence vermekteyiz. Havuzdayim.Com’da bilgilerinizi kimseyle paylaşmayacağımızdan emin olabilirsiniz. Hiçbir nedenle 3. tarafla ile paylaşmayız. Güvenlik bizim için ilk prensiptir. Havuzdayim.Com’da bu nedenle yalnızca çevrimiçi olarak SSL Teknolojisini kullanıyoruz.

Doğrudan Havuz, Süs Havuzu, Sauna, Spa ve Bahçe Ekipman ve Malzemelerini Havuzdayim.Com Online Satış Sitemizden Satın Almak İçin En İyi 10 Neden

En Uygun Fiyatlı İndirimli Havuz, Spa, Sauna Ve Bahçe Ekipmanları Ve Malzemeleri
Havuzdayim.Com online satış sitemiz uygun fiyatları temini konusunda lider konumdadır. Havuzunuz, sauna, spa ve bahçeniz için en kaliteli kimyasal, ekipman ve malzemelerle dolu 2 dev depodan birkaç gün içinde kapınıza kadar teslim edebiliriz.

Ertesi Gün Teslimat *belirli ürünlerde
Nitelikli ürünler size en yakın depodan sevk edilecek ve ertesi gün teslimat sağlanacaktır.

Sitemizden Doğrudan Satın Alın, %30-50 Tasarruf Edin
Havuz malzemeleri genellikle pahalıdır. Bu nedenle, ihtiyacınız olan tüm havuz, süs havuzu, sauna, spa ve bahçe ekipman ve malzemelerini “İki Yıl Garantili” olarak en uygun fiyatla sunmak ve bunları size hızlı bir şekilde ulaştırma konusunda uzmanız. Size zaman ve paradan tasarruf etmek için “büyük hacimlerde” satın alıyor ve “aracısız” size gönderiyoruz.

200 TL üzerine Ücretsiz Kargo
200 TL üzeri siparişlerde havuz, süs havuzu, sauna, spa ve bahçe ekipman ve malzemelerini kapınıza HIZLI ve ÜCRETSİZ olarak gönderilmesi varken neden mağazada daha fazla ödeyesiniz? Tam Stoklu Envanter
havuz, süs havuzu, sauna, spa ve bahçe ekipman ve malzemelerini fiziki olarak mağazalarda aramaktan ve bulamamaktan bıktınız mı? Sistem çapında otomatik envanter yazılımımız, ihtiyacınız olan ürünleri iki dev depomuzda her zaman tam olarak stoklanmasını sağlar.

%100 Müşteri Memnuniyeti Garantisi
Tamamen memnun kalmazsanız, 14 gün içinde, herhangi bir indirim ve taşıma ücreti hariç, kullanılmamış/açılmamış ürünleri tam bir geri ödeme veya değiştirme için iade edebilirsiniz. 14 gün sonra tüm üreticilerin garantileri geçerlidir.

%100 Orijinal Ürün Garantisi
Havuzdayim.Com sitesinde satın her bir ürün üzerinde basılı olan orijinal markanın orijinal ürünüdür. Yetkili bir çevrimiçi satıcı olarak Havuzdayim.Com havuz, süs havuzu, sauna, spa ve bahçe ekipmanlarınız ve malzemeleriniz için size daha yüksek düzeyde koruma sağlayabilir.

14 Günlük Para İade Garantisi
Memnuniyet garantiliyiz! Tamamen memnun kalmazsanız, yeni, kullanılmamış/açılmamış durumda olan ürünler için indirim ve taşıma ücretleri hariç olmak üzere 14 gün içinde tam bir geri ödeme veya değişim için iade yapabilirsiniz. Bazı ürünlerde özel iade kısıtlamaları geçerli olabilir. Ayrıntılar için lütfen müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçin. Garanti ve İade konusunda tüm ayrıntılar için lütfen buradaki iade politikası sayfamıza bakın.

Yardım Etmek İçin Buradayız!
Birçok sorunuzun cevabını blog bölümüze tıklayarak çevrimiçi olarak bulabilirsiniz. Tüm sorularınız için de lütfen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.