" />
Sıralama seçin
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

 

 

Kova Duş

Havuz ekipmanları, spa ekipmanları ve sauna ekipmanları ile ilgili aradığınızı bulabileceğiniz online alışveriş sayfamız havuzdayim.com;  duşlar ve şok havuzları kategorisiyle size farklı deneyimler yaşatmayı hedefliyor. Macera kova duş, kambala kova duş, kambala ayak banyosu ve kambala şok havuzu seçenekleriyle daha kaliteli banyo keyfi yaşamaya başlayabilirsiniz.

Gerek havuz sefalarınızda gerek sauna ortamınızda zamanı daha huzurlu şekilde geçirmeniz için seçenekli ünleriyle satış yapan mağazamız,  başka hiçbir yerde bulamayacağınız özel ürünleriyle ilgi görmeye devam ediyor. Poolline markasının üretimiyle Poolline kambala ahşap koca duş ürün en uygun fiyatıyla satın alabilirsiniz. Banyolarınıza farklı bir renk ve eğlence katacak olan kambala ahşap kova duş ile duş almak anlam kazanacak.  Kambala ayak banyosu ile ayaklarınızın rahatlamasında son noktayı yaşarken, kambala şok havuzu ile rahatlama seanslarına güzel bir son verebilirsiniz. Spa merkezlerinde, otellerde, sauna işletmelerinde hem görsel açıdan hem kullanım tarzıyla kullanıcıların enerjisini tamamen değiştirecek  kova duş seçenekleri size özel tasarm ve fiyatlarla havuzdayim.com’da.

Spa ekipmanları kategorisinde bulunan duşlar ve şok havuzları arasından dilediğinizi seçerek, keyifli günlere merhaba diyeblirsiniz. Kav duş alternatifleri ile ilgili danışmanlık hizmeti ya da bilgi almak için, satışta olan ürünlerle ilgili görüşlerinizi sunmak için info@havuzdayim.com mail adresiyle bize ulaşabilirsiniz. Taksitli ödeme avantajlarından ve indirimli fiyatlardan anında haberdar olmak için sitemize üye olabilirsiniz.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.