" />
Sıralama seçin
%5indirim
TYLÖ - Sauna Kapısı Alu Line, Tylö
53.146,80 TL
50.489,46 TL
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

Sauna Kapısı


2000 yıllık geçmişi olan sauna, Finlandiya merkezli olarak kullanılmaya başlanan yüksek sıcaklık ve düşük nem oranı ile rahatlığa adım atmanıza yardımcı olacak bir banyo türüdür. Her insanın kendine göre hayatın koşturmacasından kaçtığı bir yer vardır ve bu ortam sauna olduğunda rahatlama sağlıkla gelecektir. Evinize, işyerinize ya da istediğiniz her mekana yaptırabileceğiniz sauna banyosu, stresinizin buharla akıp gittiği bir odaya dönüşmeye hazır.  Saunayı kullanacak kişi sayısı, ortamın sıcaklığı ve nem oranı gibi etmenlerin farklılaşmasıyla sauna çeşitleri değişebilir.

Vücudumuza birçok olumlu etkisi olan sauna fiziksel ve zihinsel rahatlama için tercih edilebilecek en kolay yollardan biridir. Terleme odası olarak tabir edilen sauna banyosu, sauna ekipmanları sayesinde kaslarınızı rahatlatarak sizi stresten uzaklaştıracaktır. Sauna ekipmanları üretiminde ve seçiminde ahşap ya da bakır malzeme tercih edilmesi önerilir. Bunun sebebi ortamdaki nem yoğunluunun önemidir. Bakır kepçe ve bakır kova modelleri ortamdaki nemin ideal seviyeye ulaşmasında etkilidir. Sauna ve sauna ekipmanları ile ilgili aradığınız her ürüne kolayca ulaşabileceğiniz havuzdayim.com sauna ekipmanları kategorisi ile hizmetinizde….

Sauna sobaları, soba kontrol panelleri, sauna soba taşı, sauna aydınlatma, sauna higrometre-termometre, sauna kum saati, sauna kova kepçe, sauna saati, sauna kapısı, sauna esansları, sauna yastık ve aplik, sauna ağaçları gibi ihtiyaçlarınızın tamamına sauna ekipmanları kategorisi ile ulaşabilirsiniz. Kalitesinden ödün vermeyen pek çok markanın ürünlerini bünyesinde ağırlayan havuzdayim.com , Poolline sauna ekipmanları ile sauna keyfinize önemli ayrıntılar ekliyor. Saunada en çok tercih edilen ekipmanlardan biri olan ve ortamın havasını değiştirecek Sauna esansları ile istediğiniz kokuyla sizi alıp başka ortamlara götürecektir. Sauna ortamında hangi sıcaklıklarda ne kadar süre kaldığınız önemli olduğundan, bu süreyi en uygun sıcaklıkta en verimli şekilde geçirmek için sauna higrometre ve termometre modellerine ihtiyacınız olacaktır. Keyifli sauna dakikaları için ihtiyacınız olabilecek tüm sauna ekipmanları en uygun fiyatlarla online satış mağazamızda! Hayatın güzelliklerinden faydalanmak için en kısa zamanda sauna keyfini yaşamanızı tavsiye ediyoruz. Eksik kalan sauna ekipmanları satın almak için sizi www.havuzdayim.com'a bekliyoruz.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.