" />
Sıralama seçin
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Sauna Soba Taşı

İş hayatının ve günlük sıkıntıların stresinden uzaklaşmak için bir kaçış yolu olan saunalar, küçük detaylarıyla sizi rahatlamayı amaçlamaktadır. Ufak dokunuşlarla size daha konforlu bir sauna ortamı sağlayan sauna aksesuarları, sauna keyfiniz için tahmin edilenden fazla önem taşıyor. Başlıca sauna aksesuarları sauna sobası, sauna soba taşı, sauna aydınlatma ekipmanları, sauna esans çeşitleri, sauna kova ve kepçe modelleri olarak sıralanabilir.

Sauna odasında sıcaklık ve nem oranı verimli bir rahatlama seansı için en önemli iki unsurdur. Sauna ortamında sıcaklığını ayarlamak sauna sobasının görevidir ve sobanın işlevini gerçekleştirmesi için sauna soba taşları gereklidir. Sauna ısıtıcı olarak faaliyet gösteren soba taşı çeşitleri farklı özellikleriyle ihtiyaçlarınıza cevap verecek nitelikte üretilmiştir. İsteğinize bağlı olarak farklı sürelerde kullanım imkânı sağlayan sauna soba taşları kalitesiyle kendini belli edecektir. Sauna ısıtıcı taşların zamanla kullanılabilirliğini kaybetmesi söz konusu olduğundan online alışveriş mağazamızı ziyaret etmenizi öneririz. En uygun sauna soba taşı fiyatları ile karşılaşabileceğiniz havuzdayim.com’da kaliteyi satın alma şansına sahipsiniz.

Havuzdayim.com’da satışa sunulan sauna soba taşları 14-20 kg’lık paketler şeklindedir. Sauna sobasında bulunan rezistans ve mangal arasındaki bölgeye yerleştirilen sauna soba taşı malzemesi çevresindeki ısıyı absorbe ederek bir süre depolama yeteneğine sahiptir. Eğer sauna sobası üzerindeki konumu doğru şekilde ayarlanmazsa istenilen seviyede etki vermeyebilir. Isıtma elemanlarının etrafında yer alması gereken sauna taşları yüksek sıcaklığa maruz kalacaklarından, volkanik taşlar gibi yükse sıcaklığa dayanıklı yapıda malzemeden üretilmelidir. Ayrıca sauna taşları sauna esansları ve su ile birleştiğinde ortamın nemini ideal seviyeye getireceğinden su ile etkileşime geçtiğinde çatlamayacak özellikte olmalıdır. Tüm nitelikleriyle en uygun fiyata bulabileceğiniz kaliteli sauna soba taşı modelleri için sizi havuzdayim.com’a bekliyoruz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.