" />

Havuz, Süs Havuzu, Spa, Sauna ve Bahçeniz İçin Kampanyalı Ürünlerimiz

Set Ürünler

Havuz, Spa ve Bahçe Malzemelerinde
500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo 15:00’a Kadar Verilen Siparişlerde Aynı Gün Kargo
Havuzdayım Whatsapp iletişim
Havuzdayım Whatsapp iletişim
Tüm Ürünlerde Taksit İmkanı
Havuz malzemeleri HAVUZ
MALZEMELERİ
Havuz malzemeleri, havuz kimyasalları ve havuz ekipmanları seçiminde önceliğin, diğer sektörlerdeki tüketim malzemelerinde olduğu gibi uygun fiyatlı ürünlere verildiğini görebiliyoruz. Fakat havuz malzemeleri, kimyasalları ve ekipmanları seçiminde yapılan tercihlerin insan sağlığını doğrudan etkiler. Bilhassa havuz kimyasallarının ucuz tercih edilip, risk alınacak tarafı yoktur. Havuz malzemeleri seçiminde fiyattan önce güvenilirlik, garanti ve kalite dikkate alınmalıdır. İlk maliyet açısından size uygun gelen fiyatı için havuzunuzda özellikle de havuz kimyasalı seçiminde en ucuz havuz kimyasallarını, malzemelerini ve en ucuz havuz ekipmanlarını kullanmak öncelikle insan sağlığını ciddi tehdit edeceği gibi ileride havuzunuzun da çok daha fazla maddi yükler ile bakım ve tadilatlara ihtiyaç duymasına sebep olacaktır. Havuzdayim.com’dan alacağınız havuz kimyasalları, havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları her zaman güvenilir markaların Sağlık Bakanlığı onaylı ürünleridir. Havuz ekipmanları ürünlerinde AB kriterlerine uygun üretim yapılmıştır. Havuz ekipmanlarımız iki sene garantili, arkasında ithalatçı ve üretici firma desteği olan kaliteli ürünlerdir.
Süs havuzu malzemeleri SÜS HAVUZU
MALZEMELERİ
Süs havuzları, süs havuzu malzemeleri ve süs havuzu ekipmanları ürün portföyümüz Poolline markalı ürünler başta olmak üzere güneşe, açık hava koşullarına dayanıklı, uzun yıllar kullanabileceğiniz kalitede estetik ürünlerdir. Kullanıcılar tarafından süs havuzu ekipman ve süs havuzu malzemeleri, yüzme havuzları malzemeleri gibi insan sağlığı ile birebir temas etmedikleri için daha özensiz, markadan bağımsız ve kalitesiz seçilmeye eğilimlidir. Fakat bu önyargı yanlıştır. Süs havuzları hatta süs çeşme havuzları da içinde yaşam barındırır. Bunlar sizin belirlediğiniz cinsler olabildiği gibi yaban hayatı da olabilir. Bu sebeple süs havuzu kimyasalları başta olmak üzere süs havuzu kimyasalları, süs havuzu malzemeleri ve süs havuzu ekipmanları seçimi de aynı yüzme havuz kimyasal, malzeme ve ekipmanları gibi özenli ve dikkatli yapılmalıdır. Bunun yanı sıra süs havuzları, süs havuzu pompaları, süs havuzu ekipmanları hem su, hem korozyon hem UV ışınları ile mücadele ederler. Bu zorlu şartlara dayanmalıdırlar. Havuzdayim.com’dan alacağınız tüm havuz ürünleri gibi süs havuzu ürünleri de güvenilir markaların, iki sene garantili, Sağlık Bakanlığı onaylı ürünleridir.
Spa malzemeleri SPA
MALZEMELERİ
SPA malzemeleri, SPA wellness ürünleri, SPA ekipmanları yönünden kullanıcıların beklentileri farklılık, işlevsellik, estetik ve uygun fiyattır. Havuzdayim.com’da bioethanol dumansız şömineler, SPA mumluk ve kandilleri, macera duş sistemleri, jakuziler gibi pek çok farklı ürün bulacaksınız. Bu ürünleri satın aldığınız zaman da farklı ve cezbedici estetiklerinin yanı sıra üstün malzeme kalitesi ile uzun yıllar size ilk günkü performanslarında hizmet verdiğini de şahit olacaksınız. SPA ekipmanları zorlu şartlarda da kullanılan ürünlerdir. Aşırı nem, buhar, ısı ve su kullanılan SPA içinde kullanılan malzemeleri dakika dakika aşındırmak için uğraşır. Uzun yıllar sektörde güvenilir marka olarak anılmanın ve kaliteli SPA ürünü satmanın zorluğu buradan kaynaklanır. Havuzdayim.com’dan satın alacağınız ve ürün gamımızda bulunan binlerce SPA malzemesi, SPA aksesuarı ve SPA ekipmanları ürün ve yüzlerce markanın hepsinin de ortak noktası güvenilirlik, uzun ömür ve kalitedir. Havuzdayim.com sitesinden satın alacağınız her SPA ekipmanı iki sene garantili olarak satılmaktadır. SPA Wellness işletmeniz için de kaliteli olanı en uygun fiyata almak için en doğru tercih Havuzdayim.com’dur.
Sauna malzemeleri SAUNA
MALZEMELERİ
Sauna malzemeleri, sauna ürünleri ve sauna ekipmanları, saunanın icadından beri geçen 2000 senede pek az farklılık göstermiştir. Ta ki Havuzdayim.com sitesine kadar. Sauna malzemeleri, sauna ürünleri ve sauna ekipmanlarında farklı, ilginç, estetik ve kullanışlı ürün arayanlar için Havuzdayim.com Sauna bölümünü oluşturduk. Birbirinden değişik ve farklı sauna ürün, malzeme ve ekipmanını ürün gamımıza kattık. Her ürünü sadece farklı olduğu için değil, kaliteli, dayanıklı, uzun yıllar tercih edilebilmesi için seçtik. Şunu belirtmek zorundayız ki; buhar odaları, sauna sobaları, sauna aydınlatmaları, sauna esansları, sauna içinde kullanılan termometreler, higrometreler, sauna kovaları, kepçeleri gibi sürekli aşırı ısı ve nem altında hizmet vermesi gereken ürünlerdir. Sauna malzeme, ekipman ve sauna ile ilgili tüm ürünlerin, ilgilenenler tarafından internet üzerinden satın alındığında, en az geri iadesi olması için “güvenilir ve kaliteli ürün” sadece alıcı için değil satıcı içinde ilk önceliktir. Bu sebeple başta markamız Poolline ürünleri olmak üzere Sauna malzemeleri ve ekipmanlarında iki sene garanti ve ithalatçı-üretici garantisi vermekteyiz.
Bahçe malzemeleri BAHÇE
MALZEMELERİ
Yüzme havuzu olan bir işletmenin, villanın veya sitenin bahçesinin olmaması neredeyse imkansızdır. Bahçe ve havuz birbirini tamamlayan iki yaşam alanıdır. Bu sebeple Havuzdayim.com olarak bahçe malzemeleri, bahçe ekipmanları ve tüm bahçe ürünlerinde uzmanlığımızı geliştirdik. Diğer kategorilerimizde olduğu gibi özenle binlerce ürünü belirledik. En uygun fiyatlar ile bahçe malzemelerini ve ekipmanlarını sitemizde satışa sunduk. Sadece tamamlayıcı olması içinde değil bahçenize estetik ve işlev adına seviye atlatacak ürünleri de sitemizde bulabilirsiniz. Bunlar arasında bahçe süsleri, bahçe aksesuarları, bahçe sulama sistemi parçaları, sprinkler, nozullar, sonik hayvan kovucular, dikey ve yatay dayanıklı saksılar, vanalar, hortumlar, pvc borular gibi bir çok ürün bulunmaktadır. Her bahçe malzemesi, bahçe ekipmanı ve bahçe ürünü üretici ve ithalatçı garantilidir. Her aldığınız ürün arkasında Havuzdayim.com sitesinin güveni de doğal olarak bulunmaktadır. Bahçeniz için farklı, amaca uygun, kaliteli elbette en iyi fiyat garantili bahçe malzeme ve ekipman çözümleri için ilk aklınıza gelecek adres olmak için çalışıyoruz.

Havuzdayim Bilgi, Haber ve Blog Bölümü

Havuz, Süs Havuzu, Spa, Sauna ve
Bahçe Ekipman ve Malzemeleri Satış Sitesi

Havuz, Spa, Sauna, Bahçe ekipman ve malzemeleri konusunda alışveriş yapılabilecek güvenilir bir online satış, e-ticaret sitesidir.

30 senedir işi sadece havuz, sauna, spa, Türk hamamı, bahçe ve peyzaj projeleri tasarımı, yapımı ve bakımı olan Pekcan Havuz, malzeme ve ekipman tedariği konusundaki tecrübesini de tüm Türkiye ile paylaşmak ve her şehre tedariğini ve üretimini yaptığı en uygun fiyatlı, kaliteli havuz, sauna, spa, Türk hamamı ve bahçe ürünlerini, ekipmanlarını ulaştırabilmek için havuzdayım.com online alışveriş e-ticaret sitesini açtı.

Sitemizden, havuzunuz için; havuz kimyasalları, filtreleri, fıskiyeleri, duşlar, havuz pompası, dalgıç pompalar, dezenfeksiyon sistemi, dip temizleme ekipmanları, izolasyon malzemesi, örtü sistemi, havuz içi, kenar malzemeleri, nem alma, elektrik ve aydınlatma sistem ekipmanlarını; Hamam, Sauna, Spa, Türk Hamamı ihtiyaçlarınız için hamam, jakuzi, sauna ekipman ve malzemelerini, sauna sobası, buhar jeneratörü, tuz odası malzemelerini; Bahçeniz için süs havuzu ve malzemelerini, havuz saksıları, ve hayvan kovucuları gibi ürünleri sitemizde uygun fiyat, bol seçenek ve ödeme imkanlarıyla satın alabilirsiniz.
Havuzdayım.com’da Neler Var?
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.