" />
Sıralama seçin
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Kartuş Filtreler

Havuz temizliği insan sağlığı açısından en önemli parametredir. Bu nedenle havuz temizliğinde kullanılan temizlik ekipmanları konusunda hassas davranılmalıdır. Havuz filtreleri havuz temizliği işlemlerinde can alıcı görevi üstlendiklerinden kaliteli malzemeden üretilmiş olmaları sizin hayatınıza daha az masraf ve daha az problem olarak yansıyacaktır.

Havuz temizliğinde görev alan filtrelerin yetenekleri su içeresinde bulunan kirlilikleri uzaklaştırmalarıdır.  Bu önemli işlevi üstlenen filtre çeşitlerinden biri de kartuş filtre modelleridir. Kartuş filtreler kirli havuz suyu içerisinde istenmeyen maddelerin mikron düzeyinde filtre edilmesine imkân sağlarlar. Bu filtreler kolay kullanımı ve kolay montajı ile müşteri memnuniyeti kazanmıştır. Havuz kullanımında doğru filtre seçimi oldukça önemli olduğundan, konusunda uzman kişilerden destek almak gerekebilir.

Kartuş filtre iki kısımdan meydana gelir. Genel olarak filtre ve filtre kabı olarak adlandırılan bu kısımlar havuz suyundan kirliliklerin uzaklaştırılmasında görev alırlar. Özellikle zamanla havuz içerisinde biriken tortu, pas, kum gibi istenmeyen katı maddeler filtreler yardımıyla ayrılırken,  işlem tamamlandığından filtreler yıkanarak filtre  yeniden kullanılabilir hale gelmektedir. Üretim aşamasında plastik, kağıt ya da karbon gibi farklı malzemeler kullanılarak tasarlanan kartuş filtreler; karbon kartuş filtre, kağıt kartuş filtre, plastik kartuş filtre ve paslanmaz çelik kartuş filtre olarak isimlendirilmektedir. Havuzun boyutlarına, havuz temizleme sisteminin amacına göre malzeme ve filtre gözenek çaplarına karar verilir. Filtre gözenenk çapları havuzdan uzaklaştırılacak maddenin özelliklerine göre seçilmelidir. Her türlü kartuş filtre çeşidine ulaşabileceğiniz online havuz aksesuar satış mağazası havuzdayım.com en uygun havuz filtresi seçeneklerini size sunuyor.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.