Poolline Elegance Bio Ethanol Spa Şöminesi

Marka: POOLLINE
Stok Kodu : BIO08
Fiyat:
1.250,00 TL + KDV
KDV Dahil: 1.475,00 TL
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Resimler
 • POOLLINE ELEGANCE BIO ETHANOL SPA ŞÖMİNESİ

  SPA merkezleri, havuz kenarları, otel, cafe, restoran, bar ve evin tüm iç alanlarında kullanım gösteren Poolline Bio Ethanol Spa Şömineler ülkemizde de yoğun olarak kullanılmaya başlamıştır. Oldukça kolay bir kullanımı olan bio ethanol şömineler yer kaplamadığı için alan konusunda kısıtlama yapmaz. Bio ethanol ile çalıştığı için baca ihtiyacı yoktur. Baca zorunluluğu olmadığından dolayı evin her alanında yakma ve ateş keyfi yaşamaya olanak sağlar.

  Ölçüler            : 30 x 30 x 30 cm

  Yanma Süresi : 4 – 4,5 saat

  Kapasite         :  0,60 litre yakıt

  Renk              : Siyah, Beyaz

  Isı Etki Alanı : 15 m²

  Özellikleri       : Paslanmaz Çelik Yuvarlak Yakıt Haznesi, Metal Gövde, 4 Adet Temperli Cam

  Açıklama        :  Elegance büyük bir masaüstü modeldir. Siyah ve beyaz renk seçeneği ile evinizin istediğiniz köşesinde kullanabileceğiniz hem pratik hem de şık bir modeldir. Yaklaşık 15 metrekare alanı ısıtabilecek bu model, evinize keyif katarak ateşin o sıcak hissiyatını masanıza kadar taşıyacaktır.


  Bacasız Bio Şömineler

  Amerika ve Avrupa da kullanımı gün geçtikçe artan bio şömineler artık Türkiye de.

  Odunla, külle, isle uğraşmaya son...

  Artık gece keyiflerinizi televizyon başında değil, ateş başında yapın.

  Kullanımı son derece kolay olan bu şömineler sizi asla yer konusunda kısıtlamaz. Bio ethanol ile çalışır dolayısıyla baca ihtiyacı duymadan evinizin her alanında yakmanıza ve ateşin keyfinin çıkarmanıza olanak sağlar. Duman, is ve koku yapmayan özelliği ile hem görsel bir keyif sunar hem de bulunduğu ortamı ısıtır. İster küvetinizde uzanırken ışıkları kapatıp ateşin keyfini çıkarın, ister sevdiklerinizle romantik bir yemekte ateşin başında içeceklerinizi yudumlayın.

  Ayrıca yakmadığınız zamanlarda çok şık bir dekoratif ürün olarak evinize şık bir hava katar.

  Kullanım Alanları:

  SPA mekanları
  Havuz kenarları
  Evinizin tüm iç alanları
  Balkonunuz, terasınız
  Kış bahçeniz
  Cafeler, restoranlar, barlar
  Oteller
  ve hayal ettiğiniz her yer...

  Yakıt Hakkında (BIOETANOL):

  Bio etanol veya sadece 'etanol' bitkisel yan ürünlerin şeker ve nişasta bileşenlerini fermente etmek suretiyle elde edilen yenilenebilir bir enerji kaynağıdır. Bunlar genel olarak şeker kamışı, buğday gibi ürünlerdendir. Ayrıca mısır, patates, süt, pirinç, pancar ve son dönemde üzüm, muz gibi ürünlerden de yapılabilmektedir.

  Temiz Yakıt, Temiz Emisyon...

  Bio etanol tamamen biyolojik ürünlerden meydana gelir. Bio etanolün yanması temiz emisyon sağlar: Isı, Buhar ve Karbondioksit. Odun, kömür ve doğalgaz gibi fosil yakıtların aksine bio-yakıt, bitkisel yapısı sayesinde yandığı zaman karbonmonoksit veya benzeri insan, hayvan sağlığını etkileyecek ve çevreye zararlı olabilecek gazlar açığa çıkarmaz.

  Karbondioksit bitkilerce emilir. Daha sonra bitkinin büyümesi için fotosentez sürecine dahil olur. Bu sonsuz yaratım ve enerji yanma döngüsü bio-etanolü karbon nötr bir yakıt kaynağı haline getirir.

  Verimli Yeşil Enerji...

  Bio etanolün yanması temiz olduğundan, baca sistemlerinden kurtulup ısıyı çok daha verimli olarak yakıldığı yerde tutar. Sonuç olarak kullanımı son derece etkin ve verimlidir.

  Dinlendiren Alevler...

  Bio etanolün yakılması güzel, canlı turuncu renginde büyüleyici alevler yaratır. Bir bacaya ihtiyaç olmadığından, açık şömine keyfin ile diğer klasik şöminelere göre daha fazla görsel keyif sunar.

  Doğru Yakıt Kullanımı...


  Tüm şöminelerimizde kesinlikle bio etanol yakıt kullanılmalıdır. Farklı türde yakıtlar şöminelere zarar verebilir. Doğru yakıt ile uzun yıllar sorunsuzca kullanırsınız.

   

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.