" />
Sıralama seçin
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

 Sauna Lambası

Evinize, iş yerinize ya da işletmenize sauna yaptırmak istiyorsanız, önemli noktalar konusunda genel bilgi edinmeniz gerekebilir. İşinde profesyonel, tecrübeli kişilerden danışmanlık hizmeti almalısınız. Öncelikle sauna yapılacak mekânın tasarımı önemlidir. Saunalar ahşap terleme odaları olarak adlandırılırken adından da anlaşılacağı gibi hangi çeşit ahşap kullanılacağına karar verilmelidir. En önemli noktalardan biri sauna aydınlatması için kullanılacak sauna lambası çeşididir.

Ortam aydınlatması rahatlığı maksimum seviyede yaşamak için çok etkilidir. Yapılan araştırmalar farklı ren tonlarında farklı hisler yaşandığını kanıtlamıştır. Seçilecek sauna lambası renk açısından da analiz edilmelidir. Parlak ışık yerine gözü yormayacak loş ışık verecek sauna lambası daha doğru bir seçim olacaktır.  Saunaın büyüklüğüne ve sauna tasarımına bağlı olarak oturma planına göre sauna aydınlatmasında kullanılacak sauna lambaları doğru şekilde konumlandırılmalıdır. Direk göze gelecek ışıklar yerine ahşaplara gizlenmiş sauna lambaları pozitif enerjiyi arttırma etkisine sahiptir.  Daha verimli sauna keyifleri için bu şekilde püf noktalara önem vermeli, göze hitap eden tasarımlarla kullanıcılara maksimum memnuniyet kazandırmalısınız.

Sauna aydınlatma kategorisinde bulabileceğiniz sauna lamba fiyatları havuzdayim.com garantisiyle bütçenizi düşünerek hazırlanmıştır. Ledli sıcak beyaz gibi farklı seçenekleri bulunan ledli sauna lambası modelleri, sauna le ilgili her şeye bir tıkla ulaşabileceğiniz havuzdayim.com’da satışta! En ucuz sauna aksesuarlarını bulabileceğiniz online alışveriş mağazamızdan sauna lambası çeşitlerini incelemden sauna aydınlatması ürünlerini satın almamanızı öneririz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.