" />
Sıralama seçin
%30indirim
POOLLINE - Poolline Sauna Kova Kepçe Takımı Ahşap 5Lt
%30indirim
POOLLINE - Poolline Sauna Kova Kepçe Takımı Ahşap 4Lt
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

 Sauna Kovası ve Sauna Kepçesi

Vücudunuza rahatlık veren aktivitelerden bahsedildiğinde ilk akla gelen sauna banyosudur.  Tüm kaslarımıza ulaşmayı başaran sauna buharı günün negatifliğini uzaklaştırmak içinde bire birdir. Terleme odası olarak anılan ama özünde Finlandiya’ya özgü bir hamam olan saunalar, sauna ekipmanları ile kullanışlı hale getirilebilir.

Genelde ahşap tasarımlarıyla dikkat çeken sauna banyolarında sauna sobası, sauna esansı, sauna kepçesi ve sauna kovası en çok ihtiyaç duyulan birincil malzemelerdir. Sauna aksesuarlarından sauna kovası ve sauna kepçesi modelleri için; ortamdaki ısı ve nem sebebiyle deformasyona uğraması kolay olan metal gibi malzemeler yerine bakır yapı malzemeleri tercih edilmelidir. Paslanmaya ve korozyona karşı dayanıklı malzemeler daha sağlıklı ve daha uzun ömürlü kullanım sağlaması sebebiyle bütçenizi olumlu etkileyecektir. Sauna kepçesi ve sauna kovası için bakır malzemenin önerilmesinin diğer sebebi ise bakırın sauna odası içerisinde nem miktarını ayarlayabilmesidir. Hem verim hem de görüntü bütünlüğü sağladığından diğer sauna ekipmanlarında ahşap malzeme tercih edilmesi önemlidir.  Bakır sauna kepçesi  ve bakır sauna kovası modellerine en uygun fiyatlarla ulaşmak için; saunaya dair her şeyi bulabileceğiniz online alışveriş mağazamız havuzdayim.com’a gelmeniz yeterli! 

İhtiyacınız olan tüm sauna ekipmanları satışının yapıldığı havuzdayim.com sauna banyosunda geçirdiğiniz zamanı daha rahat ve konforlu anlara dönüştürebilmek için güvenilir markaların ürünlerini ayağınıza getiriyor. Zaman kaybetmeden mağazamıza gelin taksitli ödeme avantajlarından ve indirimli fiyatlardan faydalanın.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.