" />

Havuz Kimyasalı Selenoid Bright Yosun Önleyici Ve Parlatıcı 20 Kg, Havuz Yosun Önleyici, Havuz Suyu Parlatıcısı

Marka: SELENOID
Stok Kodu : SEL12
Fiyat:
1.827,80 TL + KDV
KDV Dahil: 2.193,36 TL
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Resimler
 • SELENOID BRIGHT 20 KG HAVUZ KİMYASALI

  Havuzlarda meydana gelen yosun oluşumunu engelleyen, uzun süreli etkiye bir sahip Selenoid Bright yosun önleyicinin, havuz suyundaki klorun etkisini kaybettiği noktada, suyun dengesinin korunmasını sağlamada önemli bir etkisi vardır. Suyu berraklaştıran ve kalitesini artıran QAC bazlı güçlü bir biyosittir. Yosun önleyicinin klor şoklaması yapılırken ilave edilmesi gerekir. Yosun önleyiciler havuz duvarlarına ve zemine sürülür. Havuz yüzeyindeki yumuşamış yosun fırçalanarak temizlenebilir. Parlatıcılar ise  çöktürücünün çöktüremediği mikron seviyesinde olan patikülleri filtreye taşır ve havuz temizliğine ve havuz dezenfeksiyonuna doğrudan katkıda bulunur.

  Parlatıcı havuz kimyasalı çöktürücünün devamı niteliğinde sıvı bir kimyasaldır. Haftada iki gün havuz yüzeyi üzerinden uygulanması idealdir. Düzenli kullanıldığında havuz suyunda bulanıklık oluşumunu önler. Çöktürücü hvuz kimyasalının uygulamasında olduğu gibi havuz suyuna atıldıktan sonra dip süpürgesi, ters yıkama işlemlerine gerek duyulmaz.

  Havuz suyunun berraklaşmasını filtrede tutulamayan küçük partikülleri topaklayarak filtre tutulmasını sağlayak engelleyen bir kimyasaldır .

  Düzenli kullanımda yoğun havuzlarda akşamüzeri görülen bulanıklığın oluşmasını engeller .

  Selenoid Bright’ı 100 m3 havuz suyu için haftada iki  defa 1.000 gr. kullanınız .

  Kimyasal yapısı : Poly-diallildimetil amonyum klorür

  Depolama : Kuru ve serin yerde saklayınız .

  Ambalaj : 10 – 20 Kg Plastik bidon.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.