Poolline Angel Şelale Seti

Marka: POOLLINE
Stok Kodu : 1312099
Fiyat:
15.838,59 TL + KDV
KDV Dahil: 18.689,54 TL
İndirimli Fiyatı: 9.344,77 TL KDV Dahil
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Resimler
 • POOLLİNE ANGEL ŞELALE SETİ

  Poolline Angel Şelale Seti ile bahçelerinize modernize edilmiş bir estetik dokunuş sağlayabilirsiniz. Suyun dinginlik veren sesi sayesinde huzurlu bir atmosfer içinde bulunabileceğiniz Poolline Angel Şelale Setini bahçe duvarlarınızda kullanabilirsiniz. Ayrıca iç dizaynda da kullanılabilecek bir set olan Poolline Angel Şelale Seti; iş merkezi girişi, cafe ve restoran duvarları gibi yerlere şık ve güzel bir görünüm kazandırır. Uzun ömürlü bir kullanıma sahip olacak şekilde tasarlanmış olan şelale seti kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

  Poolline Angel Şelale Seti, estetik ve modern tasarımı ve düşen su sesi ile huzur veren yaratıcı bir dekorasyon çözümüdür. Bahçe duvarlarınızdan şelale tipi akan su, hem görsel olarak size daimî huzur verirken hem gelen misafirlerinizi de derinden etkileyecektir. Angel şelale seti ilk olarak bahçe dekorasyonu çözümü olarak düşünülebileceği gibi, bina iç dizayn tasarımlarında da kullanılabilen çok yaratıcı, etkileyici bir çözümdür. Kafe ve restoran duvarları başta olmak üzere, tüm mekanların iç dekorasyonunda, apartman, iş merkezi girişi gibi bina içine girişlerde gelen misafirleri ilk karşılayan bulunduğu ortama tarz ve espri katan görsel bileşen olarak kullanılabilir.

  Kurulduğu yerde, uzun yıllar, hiç sorunsuz olarak çalışması için tasarlanmıştır. Kurulumu basit, malzeme kalitesi yüksek, setin tüm parçalarında özellikle su ve elektrik bağlantılarında setin kullanım ömrünü arttıracak, bakım saatini en aza indirecek zekice detaylar barındıran dekorasyon şelale setidir.

  Ürün İçeriği

  1 adet Poolline Angel Şelale Seti

  Ürün Özellikleri

  Marka                                  : Poolline

  Şelale boyutları                    : 13,5 x 60 x 10 cm

  Su çanağı boyutları              : 78 x 39 x 30 cm

  Su kapasitesi                       : 65 litre

  Pompa gücü                        : 3900 litre/saat

  Hortum uzunluğu                 : 2 metre

  Kurulum yüksekliği (max)     : 50 metre

  Led sayısı                            : 35 adet

   

  Ürün Kullanımı 

  Angel Şelale setini dilerseniz bahçe duvarınıza monte edebilir, dilerseniz de bahçenizde bir köşeye küçük bir duvar örerek monte edebilirsiniz.

   

   

  Kullanım İpuçları 

  Pompanın verimli bir şekilde çalışabilmesi için şelalenin maksimum kurulum yüksekliğinin 50 metre olması gerekmektedir.

   

  Notlar

  Ledlerin değiştirilmesi gerekiyorsa şelalenin sökülmesine gerek yoktur. Önden rahatlıkla çıkartılabilir.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.