sadsad x
asdasd

Havuz ekipman ve malzemelerinin doğru seçilmesi oldukça önemli bir konudur.  Havuzunuzun kapasitesine göre seçilen filtrasyon sistemi ekipmanları havuzunuzu güvenle kullanmanızı sağlayacaktır. Havuz filtreleri ve havuz pompaları seçerken kapasite hesaplamasının doğru yapılmasına dikkat edilmelidir. havuz dezenfeksiyonu da önemli olan bir diğer konudur. Otomatik dozaj sistemleri, ozon jeneratörleri, tuz jeneratörleri havuzların önemli parçalarıdır. Genelde opsiyona bırakılsa da her havuz da kullanıma göre seçilen bir dezenfeksiyon sistemi muahakkak olmalıdır. Havuz aydınlatmaları seçiminde tek renk led, smd led ya da halogen aydınlatma kullanabilirsiniz. Yeniliklerle birlikte artık havuz aydınlatmalarını uzaktan kumanda sistemleriyle kontrol etmek mümkün.

Havuzunuzun temizliği, havuz mekanik ekipmanları kadar önemli bir diğer konudur. Havuz dezenfeksiyonunun önemli iki unsuru temizlik ve havuz kimyasallarıdır. Başlangıç olarak uygun ekipmanlarla havuz temizlik setinizi hazırlayabilirsiniz. Havuz süpürgesi, süpürge hortumu, havuz kepçesi, havuz fırçası,  teleskopik sap ve test kiti setinizin önemli ekipmanları olacak. Bu ürünlerinizi kolaylık taşımak ve düzenli olarak saklamak isterseniz, ekipman taşıma arabası da size yardımcı olacak. Havuz kimyasalları kullanımında Sağlık Bakanlığı onaylı, güvenilir, kilitli ambalajlı ürünler tercih etmelisiniz. Sitemizden alacağınız tüm ürünler, onaylı, güvenilir ve kilitli ambalajdadır. Havuz dezenfektanları, toz klor, tablet klor, ph düzenleyiciler, yosun önleyiciler, berraklaştırıcılar, çöktürücüler gibi oldukça geniş ürün yelpazemizle satış yapmaktayız.

Havuz otomatik temizleyicileri, havuz robotları; havuzunuzda güvenle kullanacağınız yardımcılarınızdır. Havuzunuz ölçülerine göre ayar yaptıktan sonra yapmanız gereken tek şey robotunuzu suya bırakmak olacak. Otomatik havuz robotu tüm havuzunuzu programlanan temizlik süresinde temizleyecek. Sizede havuzunuzun keyfini sürmek kalacak.

Sıralama seçin
1 2 3 .... 47 48 49
Toplam 1550 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 47 48 49
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.