sadsad x
asdasd
Stokta Yok

Poolline King Lion Aslan Başlı Süs Havuzu Seti

Marka: POOLLINE
Stok Kodu : 1387068
Fiyat:
1.711,75 TL + KDV
KDV Dahil: 2.019,86 TL
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Resimler
 • KİNG LİON ASLAN BAŞLI SÜS HAVUZU SETİ

  Poolline King Lion Aslan Başlı Süs Havuzu Seti

  Poolline süs havuzları etkileyici tasarımlarıyla kaliteli hizmet anlayışına sahip olarak üretim yapmaya devam etmektedir. Aslan başlı süs havuzu setiyle, Antik Çağ’larda bu yana devam eden gücün timsali aslan figürü bahçelerinizde yer alacaktır. Aslan figürü gücü ve onuru simgeler. Bu tasvirin başlangıcı, aslanların, Yunan mitolojisinde tanrılar için savaştığına  inanılmasından kaynaklanmaktır. Mitolojiden gelen bu betimleme, aslan figürü şeklindeki heykellerin saray bahçelerinde, havuz kenarlarında ve bahçe yollarında mutlaka yer almasını sağlamıştır. Rönesans ile başlayan yüksek estetik kültürü ile daha da görkemli aslan figürü heykellerinin yapılması ve Avrupa’nın saray bahçelerinde de ilk tercih edilen heykel figürü olarak kullanılmalarını yaygınlaştırmıştır.

  Halen günümüzde de aslan figürü heykeller estetik anlayışın zirvesi olarak bahçeleri süslemeye devam etmektedir. Bu yönüyle aslan figürü saray bahçelerinde, havuz kenarlarında ve bahçe yollarında en çok rağbet gören figür olmuştur. Aslan figürü günümüzde de estetik anlayışın zirvesi olarak bahçeleri süslemeye devam etmektedir.

  Poolline’nin aslan başlı süs havuzu seti korozyon, kimyasal aşınma, pas ve kireç gibi olumsuz koşullara karşı dayanıklılık gösteren polyresin malzeme kullanılarak, kumtaşı görünümünde üretilmiştir. Poolline’nin aslan başlı süs havuzu seti sahip olduğu zarif tasarımı ve doğal taş görünümüyle bahçelerde ve yüzme havuz kenarlarında harika bir görsel şölen yaratır. Su püskürtmeli aslan başlı süs havuzu seti içerisinde fıskiye, fıskiye için su pompası, pompa bağlantı parçaları ve led aydınlatma dahildir.

  Poolline King Lion Aslan Başlı Süs Havuzu su püskürtmelidir. Set içeriğine, fıskiye, fıskiye için su pompası, pompa bağlantı parçaları ve su havuzu içinden yapılan led aydınlatma dahildir.

  Kolay kurulumu ile kullanıma hazır bir üründür. Set içindeki led ampuller haricinde tüm set 2 sene garantiye sahiptir. Led ampuller belirtilen saat sınırı kapsamında hizmet vermektedir.

  Boyutlar: Yükseklik :52 cm, Genişlik: 38 cm, Derinlik: 45 cm

  Malzeme: Polireçine (Polyresin)

  Pompa gücü: 600 L/h

  Elektrik İhtiyacı: 16 Watt  230 VAC/50 Hz


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.