Poolline Liner (6*8m Paketlenmiş Ambalaj)

Marka: POOLLINE
Stok Kodu : 1331171
Fiyat:
7.115,84 TL + KDV
KDV Dahil: 8.396,69 TL
İndirimli Fiyatı: 4.198,35 TL KDV Dahil
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Resimler
 • POOLLİNE PVC LINER (6*8 M PAKETLENMİŞ AMBALAJ)

  Sizler de bahçenizde her yönüyle arzu ettiğiniz gibi bir süs havuzu ve gölet mi yapmak istiyorsunuz? O zaman hiç vakit kaybetmeden Poolline PVC (liner) ile tanışın. Bahçenizde yaratacağınız kişisel tasarıma sahip bir süs havuzuyla ya da göletle sevdiklerinizle birlikte eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Bahçenizde kendinizin tasarladığı süs havuzunuzda yer alan bitkilerin ve balıkların size huzur vermesine izin verin. Poolline Pvc Liner su geçirmeyen alanlar oluşturabilmek için oldukça idealdir.

  Ürün İçeriği

  1 Adet Poolline Pvc Süs Havuzu ve Gölet Liner (6*8 m Paketlenmiş Ambalaj)

  Ürün Özellikleri

  Marka             : Poolline

  Boyut               : 6 x 8 m

  Kalınlık            : 0,5 mm

  Renk               : Siyah

  Malzeme         : PVC

  Ürün Kullanımı

  Poolline Pvc Liner Folyo suni göletin temel astarı olarak kullanılmaktadır. Gölet veya süs havuzunu yapacağınız alanı belirledikten ve çevresindeki gerekli işlemleri tamamladıktan sonra folyoyu havuz tabanına yerleştirerek kullanabilirsiniz.

  Kullanım İpuçları

  Süs havuzu veya gölet yapmak için öncelikle yapacağınız havuzun yerini saptayın ve çevresini işaretleyin. Ayrıca derin ve düşük su bölgelerini işaretlemeniz de yararlı olacaktır.

  Notlar

  Önceden paketlenmiştir.

  Yırtılma, delinme, don ve UV ışınlarına dirençlidir.

  Zehirli ve kanserojen madde içermez.

  Bitki ve hayvan dostudur.

  Poolline Pvc Liner Membranı ile Süs Havuzu Nasıl Yapılır?

  İdeal koşullarda bir süs havuzu yapmak için belirli temel kurallara uyulmalıdır.

  havuz alanı.jpg (99 KB)

  1.Derin su bölgesi

  Derin su alanı için ideal olan derinlik 100 ila 150 cm arasındadır, böylece su yazın çok çabuk ısınmazken, kışında donmaz. Kışın gölet içindeki balıklar derin alana böylece çekilebilir.

  2.Düşük derinlikli su bölgesi

  Havuzun düşük derinlikli su bölgesi ideal olarak 30 ila 50 cm'dir. Bu alan nispeten derin su bölgesinden geniş olabilir. Böylece bu alana rahatça bitki koyabilir, hayvanlar için tehlike oluşturmayacak bir alan yaratmış olursunuz.

  3.Kıyı bölgesi

  Yaklaşık 30 cm’ye kadar olan alan dış kenar bitki büyümesi için çok uygundur. Dik taşlar, çimenler diğer bitki örtüsü katmanları ile bu alan gizlenebilir.

  Gölet Alanı Nasıl Hazırlanır?

  - Önce çerçeveyi işaretleyin. Havuzun yerini ve şeklini belirleyin ve çevreyi işaretleyin. Bir bahçe hortumu ya da ip kullanmanız yararlıdır. Derin ve düşük su bölgelerini de işaretleyebilirsiniz.

   çerçeveyi işaretleyin.jpg (124 KB)

  - Su birikintisini kazın. Yavaş yavaş toprak katmanlarını çıkarın. Havuzun yatay düzgünlük seviyesi çok önemlidir. Derin su bölgesini ve düşük su bölgelerini yaklaşık 10 cm'lik birçakıl tabakasıyla veya bir başka gölet alt tabakasıyla örtün. Bu bölgeleri kazarken tabana malzeme koyacağınızı hesap ederek kazın.

  su birikintisi kazın.jpg (116 KB)

  - Alt tabakayı temizleyin. Daha sonra tüm keskin nesneleri ve taşları havuz yatağından çıkarın. Folyo için ekstra koruma olarak, bir kum tabakası uygulayın. Ayrıca, folyo altında güçlü bir sentetik malzeme kullanılması da tavsiye edilir.

  alt tabakayı temizleyin.jpg (99 KB)

  - Süs havuz membranını havuz tabanına yerleştirin. Havuz folyosunu havuz tabanına yayın. Gölet kenarlarından 30 ila 50 cm pay bırakın. Göleti su ile doldurun. Folyo yavaş yavaş doğru konuma gelecektir. Gölet gereksiz yere su kaybetmemelidir. Folyo üst kenarı daima su seviyesinden daha yüksek olmalıdır. Su ile beraber yerini alan folyonun kıyıda kalan kısımları kesilir.

  tabana yerleştirin.jpg (131 KB)

  - Kenarları kaplayın. Kenar bölgesi için örgülü naylon veya bitki örtüsü katmanlarının kullanılması tavsiye edilir. Bu bitki paspasları hem altta kalan PVC tabaka sabitlemeler ile zemine sabitlenir. Bu şekilde bitkiler büyüdükten sonra, PVC liner kısımları artık görünmeyecektir.

   kenarları kaplayın.jpg (100 KB)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.