" />
%30indirim

Poolline Telsa 5 Şarjlı Havuz Temizleme Robotu

Marka: POOLLINE
Stok Kodu : EV05CBX22EU
Fiyat:
8.580,00 TL + KDV
KDV Dahil: 10.296,00 TL
İndirimli Fiyatı: 7.207,20 TL KDV Dahil
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Resimler
 • Poolline Telsa 5 Şarj Edilebilir Havuz Temizleme Robotu

  Poolline Telsa 5 Şarjlı Havuz Temizleme Robotu, havuzlar, jakuziler, spa havuzları için ideal bir el süpürgesidir. Kullanımı kolay olan bu havuz elektrikli süpürgesi, suya daldırıldığında otomatik olarak çalışır. Çabuk temizlenir, kolay erişilen bir filtre torbasına ve birikinti seviyesini izlemek için şeffaf bir filtre kapağına sahiptir.

  Pratik, Ekonomik Havuz Temizleme Robotu Seçiminiz Telsa 5

  Yüzme havuzları, süs havuzları, jakuziler ve göletler gibi ıslak alanların çevre ve zemininde biriken çöplerin ve molozların temizlenmesi için fiziksel güç gerektiren temizleme yöntemleri geçmişte kaldı. Pooline Telsa 5 havuz temizleme robotu sizi yormadan ideal temizliğe ulaşmanız için en ekonomik ve pratik çözümü sunuyor. Tüm kir ve atıklardan tek bir ürün ile kurtulun. Poolline Telsa 5, ekonomik ve fonksiyonel bir havuz temizleme robotudur. Bu kullanışlı havuz temizleme fırçası, yüzme havuzları, süs havuzları, kaplıcalar ve jakuziler gibi tüm ıslak alanlarda kullanıma uygundur.

  Suyun sağlığını ve berraklığını olumsuz yönde etkileyen alg oluşumu için yüzme havuzları, süs havuzları ve diğer tüm ıslak hacimlerin en uygun ortamlardır. Yüzme havuzlarında yosunlar ciddi boyutlara ulaştığında kötü bir görünüme ve havuzun estetiğini bozan rutubet kokusuna neden olur. Havuzlarınızda ve diğer tüm ıslak alanlarda sık sık yüzey temizliği yapmanız yosun oluşumunu engelleyecektir.

  Poolline Telsa 5 Şarj Edilebilir Havuz Temizleme Robotu Başlıca Özellikleri

  Poolline Telsa 5 kablosuz kullanımı ile esnek bir hareket kabiliyeti sağlar. Dolu pil ile 30 dakika boyunca sürekli olarak kullanılabilir. Yüksek emiş gücü ile kullanıcının ekstra bir kuvvet uygulamasına gerek kalmadan tüm kalıntıları tek seferde temizler. Emme başlığı ile zeminde birikmiş olan kum, çamur, yaprak vb. büyük kalıntıları zahmetsizce temizlerken, çevredeki küçük, gözünüzden kaçabilecek kirleri de temizler.
  Üçgen, fırçalı döner başlığı ile havuzun ulaşılması zor köşelerine kolayca girer. Basamak temizliği için işlevseldir. 3 m derinliğe kadar olan havuzlarda performanstan ödün vermeden çalışır. Hafif ve kullanımı kolay bir robottur. Kullanıcıyı yormaz.

  Poolline Telsa 5 kolayca birleştirilebilen demonte parçalardan oluşur. Kullanımdan sonra dakikalar içinde temizlenebilir ve depoda yer kaplamadan saklanabilir.
  Kolay ulaşılabilir filtre torbası sayesinde temizliği hızlı ve pratiktir.
  Şeffaf filtre kapağı sayesinde temizlik sırasında ve sonrasında filtre torbasının seviyesini kontrol edebilirsiniz.
  Robot suya girdiğinde otomatik olarak çalışır. Sadece cihazın açık olduğundan emin olun.
  Su tahliye vanası sayesinde su hızlı bir şekilde tahliye edilir.

  Poolline Telsa 5 her türlü havuz ve tüm sert zeminler için uygundur. Yedek parça temini kolaydır. Avantajı, bakım ve onarım hizmetlerine kolay erişimdir.

  Yüzme havuzları, jakuziler ve jakuziler gibi ıslak hacimlerde havuz dibi temizliği yüzücülerin sağlığı açısından şarttır. Havuz suyu kimyasal dengesi de gerçek bir hijyen için ihmal edilmemelidir. Elbette havuz suyunun klorlanması optimum temizlik için tek başına yeterli değildir. Açık havuzlarda çevreden havuza düşen artıklar ve yüzücülerin kullanımından kaynaklanan vücut kalıntıları büyük problemlere yol açar. Poolline Telsa 5 havuz temizleme robotu iyi filtre edilen havuz suyu ve iyi bir havuz kimyası ile beraber havuz hijyeni tam olarak sağlamak için geliştirilmiş harika bir çözümdür. Havuzunuzdaki kiri ve atıkları düzenli ve pratik bir şekilde temizleyebilir hem havuz kullanıcılarının sağlığını hem de havuzunuzu korursunuz.

  Sadece yüzme havuzları değil bahçelerimizde çevre düzenlemelerimizi tamamlamak için tercih ettiğimiz süs havuzları çevresel faktörlerden dolayı çok çabuk kirlenmektedir. Hoş görüntüsünü kısa sürede kaybedebilir. Ağaçlardan düşen yapraklar ve kabuklar, yerdeki çamur ve kum, ölü böcekler vb. düzenli olarak temizlenmezlerse havuzunuzu süs havuzundan kötü görüntülü bir mikrop havuzuna çevirebilir. Havuz temizleme robotu Poolline Telsa 5, süs havuzlarınızdaki tüm bu istenmeyen durumlar ile baş etmek için kullanabileceğiniz de en pratik çözümdür.

  Poolline Telsa 5 havuz temizleme robotu, üçgen, fırçalı döner başlığıyla her türlü havuz, jakuzi için uygundur. Birikintileri temizlerken bakteri ve yosun oluşumunu da hızlı bir şekilde giderir. Pooline Telsa 5, kullanışlı ve hafif yapısı ile konforlu bir temizlik deneyimi yaşatır. Düzenli kullanıma olanak tanır. Düzenli zemin temizliği havuzunuzun ömrünü uzatır ve havuz hijyenini korur. 

  Ürün Özellikleri

  Temizleme Alanı : Tüm alanlarda
  Havuz Tipi : Tüm havuz modelleri
  Havuz Yüzeyi : Betonarme, cam mozaik, seramik, porselen, liner, polyester
  Batarya Tipi : Lityum iyon, 4000 mAh
  Batarya Kapasitesi : 30 Dakika
  Batarya Şarj Süresi : 5 Saat
  Sap Ölçüsü : 4,6m
  Volt : 3,7V

  Poolline Telsa 5 Şarjlı Havuz Temizleme Robotu Kullanım Talimatları


Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.