" />

Havuz Kimyasalı Selenoid Bio 40 Yosun Önleyici 20 Kg., Havuz Yosun Önleyici

Marka: SELENOID
Stok Kodu : SL060
Fiyat:
1.159,95 TL + KDV
KDV Dahil: 1.391,94 TL
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Resimler
 • SELENOID ALG YOSUN ÖNLEYİCİ 20 KG HAVUZ KİMYASALI

  İnsan sağlığına olumsuz bir etkisi bulunmayan yosunlar yüzme havuzlarında oldukça kötü etkilere sebep olabilmektedir. Havuzlarda sudaki kirli görüntüden tutun da pis kokulara kadar pek çok olumsuz etkiye sebep olan yosunlar, bunların dışında mikrop ve bakteri yuvalanmasına da neden olurlar. Bu zararlı etkilerin engellenebilmesi için havuz suyu klor, yosun önleyici ve parlatıcı gibi havuz kimyasallarıyla temizlenmelidir. Selenoid Bio yosun önleyicileri kaliteli ve güvenilir oluşuyla, yüzme havuzlarında görmek istediğiniz berrak ve hijyenik görüntüye kavuşmanızı sağlayacaktır. 

   

  Yosun önleyici, havuzlarda haftada bir kez kullanımı uygun olan sıvı haldeki bir havuz kimyasaldır. Klor dezenfeksiyonunun tamamlayıcı bir parçasıdır. Düzenli bir şekilde kullanıldığında havuz zemininde ve kenarlarında yosunlaşmayı engeller.  Suyun dengesinin korunmasında önemli bir rol oynarken, aynı zamanda havuz suyunun berrak görünmesine yardımcı olur. Havuz suyundaki klorla uyumlu çalışan, yosun oluşmasını engelleyen, uzun süre etkili sıvı bir kimyasaldır. Havuz suyundaki klorun etkisini kaybettiği noktada, suyun dengesinin korunmasında önemli bir etkisi vardır. Suyu berraklaştıran ve kalitesini artıran QAC bazlı güçlü bir bio-asittir.

  Ürün İçeriği

  1 Adet Selenoid Bio 40 Yosun Önleyici 20 Kg

  Ürün Özellikleri

  Ambalaj: PE Bidon

  Ağırlık : 20 Kg

  Form : Sıvı

  Görünüm : Renksiz

  Koku: Amin Kokulu

  pH (20 °C): 6 ± 1

  Aktif Madde %  4 ± 0,5

  Yoğunluk g/ml (20 °C): 0,99 ± 0,05

  Ürün Kullanımı

  100 m³ havuz suyunda, haftada bir –iki defa 2500 gr (2500 ml) kullanımı uygundur. Sezon açılışında, Selenoid Alg S40 seyreltilmeden havuz duvarlarına ve zeminine sürülür. İki saat beklendikten sonra, durulama yapmadan havuz, su ile doldurulur. Bu işlem sezon içindeki kimyasal kullanımını azaltır. Filtrasyon öncesi denge deposundan uygulanır.

  Kullanım İpuçları

  Kuru ve serin yerde depolanmalıdır. Yüksek sıcaklıklardan kaçınılmalı ve 5 derecenin altında muhafaza edilmemelidir.

  Gözle, deriyle ve elbiselerle temasından kaçının. Gözlerle teması halinde, bol miktarda su ile yıkayın ve tıbbi tavsiye alın.

  Deri ile temasında derhal bol su ile yıkayın.

  Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutun.

  Çalışırken uygun koruyucu giysi, koruyucu eldiven, koruyucu gözlük/ maske kullanın.

  Notlar

  Selenoid Yosun Önleyiciler, tavsiye edilen miktarda, kullanma talimatına uygun olarak kullanılmalıdır.

  Burada verilen bilgiler, bu dokümanın basıldığı tarihte sahip olduğumuz bilgilere dayanmaktadır. Daha fazla bilgi için Malzeme Güvenlik Bilgi Formunu isteyiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.