" />

Havuz Kimyasalı Selenoid Liq. Ph Minus Sıvı Asit 25 Kg., Havuz Ph Düşürücü, Sıvı Asit,

Marka: SELENOID
Stok Kodu : SLN051
Fiyat:
804,60 TL + KDV
KDV Dahil: 965,52 TL
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Resimler
 • SELENOID SIVI ASİT 25 KG HAVUZ KİMYASALI

  Havuz suyu ph’ı sürekli olarak yükselme eğilimi gösterir. Ph’ı ideal seviyeye düşürmek için, sıvı ve toz formda olan ph düşürücü havuz kimyasalı kullanılır. Ph değerinin günlük olarak ölçülmesi takip edilmesi gerekmektedir. Manuel kullanımda toz, otomatik dozlama olan sistemlerde sıvı ürün kullanılır. Kokusuz olmasından dolayı kullanıcı açısından; kullanımı rahat bir kimyasaldır. Aynı zamanda ph düşürücü havuz kimyasalının dezenfeksiyonun devamı ve kireç lekelerinin önlenmesinde etkili bir rolü vardır.

  PH değeri havuz suyunu dengede tutan en önemli faktörüdür. Ne yüksek ne düşük pH bir havuz ve havuz kullanıcıları açısından idealdir. Bir havuzun dezenkefte işlemi esnasında klor kullanılmadan önce havuzun pH değeri ölçülür ve dengede tutulmaya çalışılır. pH dengesinin korunması sırasında pH düşürücüler yetersiz gelebilir. Bu sebeple sıvı asitler hijyenin devamı için gerekli olacaktır. Havuzlar için ideal pH değeri 7.0-7.4 arasıdır. Bu ölçü aralığında havuz dezenfektanı olan klor da en iyi etkiyi gösterir. Selenoid Liquid Ph Minus Sıvı yüzme havuzlarında pH değerini düşürmek için kullanılan bir üründür. Kokusuz olması kullanıcılar için rahat bir kullanım sağlar. Asit olduğundan dolayı çok sıkı denetimlerde saklanmalı ve kullanımı sırasında çok özenli olunmalıdır.

  Ürün İçeriği

  1 Adet Selenoid Liq. Ph Minus Sıvı Asit 25 Kg

  Ürün Özellikleri

  Ambalaj: PE Bidon

  Ağırlık: 25 Kg

  Form : Sıvı

  Görünüm : Berrak

  Koku: Keskin

  % HCl: 31 ± 1

  pH (%1) (20°C): 1,5 ± 0,5

  Yoğunluk (gr/ml): 1,15 ± 0,5

  Ürün Kullanımı

  100 m³ havuz suyunda, pH derecesini 0,1 derece düşürmek için, 2000 ml - 2250 ml Selenoid pH Minus Liquide H kullanınız. Denge deposundan veya direkt dozaj pompasıyla uygulanabilir.

  Kullanım İpuçları

  Kapları güvenlik işaretleri ile açık ve dayanıklı bir şekilde işaretleyin. Sadece orijinal kabında sıkıca kapalı muhafaza edin. Serin ve kuru yerde saklayın.

  Gözle, deriyle ve elbiselerle temasından kaçının. Gözlere temas ettiğinde hemen bol su ile yıkayın ve sağlık görevlisini haberdar edin.

   Yanıklara neden olur. Solunum sistemini tahriş eder. Buhar ve zerreciklerini solumaktan sakının. Kullanıcılar için koruyucu giysi (gözlük, eldiven, yüz maskesi) kullanın.

  Çocuklardan uzak tutun.

  Başka bir ürün veya madde ile karıştırmayın.

  Gıda maddelerinden uzak tutun.

  Ürünün uygulaması sertifikalı personel tarafından yapılmalıdır. Filtrasyon öncesi kullanılır.

  Notlar

  Sağlık Bakanlığı onaylıdır.

  Havuz suyu değerleri takip edilerek sudaki kolar oranı belirlendikten sonra uygun miktarlarda kullanılmalıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.