SPA

Sauna Hakkında Sık Sorulan Sorular

Sauna Hakkında Sık Sorulan Sorular

Bir sauna özel ahşaptan yapılmış bir oda ve bir ısıtıcı içermektedir. Sıcaklık 190 °C’ye kadar ulaşabilir. Ortalama sağlıklı bir birey bu tür bir sıcaklığa tahammül edebilir, çünkü sauna çok düşük neme sahip kuru bir ortamdır. Buna “kuru sauna deneyimi” denir.

Evinizde Kendi Spanızı Yaratın

Evinizde Kendi Spanızı Yaratın


Pandemi yasakları ve endişeleri uykusuz geceleri tetiklemiş, çocuklarla iç içe geçen günler sizi çok zorlamış ve kendi kendinize kaldığınız zaman sizi sıkmışsa, tam da şu anda biraz bakıma ihtiyacınız olduğunuzu söyleyebiliriz.

Wellness Nedir?

Wellness Nedir?

Wellness, eski köklere sahip modern bir kelimedir. Hem önleyici hem de bütünsel olarak sağlıklı yaşamın temel ilkeleri, Doğu'dan (Hindistan, Çin) Batı'ya (Yunanistan, Roma) kadar eski uygarlıklara kadar izlenebilir. 19. yüzyılda Avrupa ve ABD’de geleneksel tıpla paralel olarak çeşitli entelektüel, dini ve tıbbi hareketler gelişti.

Etanol Şöminelerin Faydaları

Etanol Şöminelerin Faydaları

Özellikle kış mevsiminde düşük sıcaklıklara bağlı olarak evinizde bir ısıtma kaynağına ihtiyacınız olabilir. Elbette sıcaklığı yükseltmenin birkaç yolu vardır. Ancak bazıları diğerlerinden daha iyidir. Evinizin sıcaklığını artırmanın en iyi yollarından biri çevre dostu, modern ve taşınabilir etanol şöminelerdir, çünkü Etanol şöminelerin faydaları sınırsızdır.
Bir etanol şöminesi almanın nedenleri vardır :

Spa Bakımının 5 Temel Noktası

Spa Bakımının 5 Temel Noktası

Kış mevsimi özellikle jakuzi ve kaplıcaların mevsimidir. Soğuk hava her zaman sıcak küvet ve spa’ya gereksinim duyan kullanıcıları ortaya çıkarır. Spa kullanımında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır.

Spa'yı Oluşturan Malzemeler Nelerdir?

Spa'yı Oluşturan Malzemeler Nelerdir?

Hem fiziksel hem de ruhsal açıdan insana büyük bir rahatlık getiren spa, aynı zamanda kasların gevşemesine; kan akışının hızlanmasına ve zinde bir vücuda kavuşma şansı vermektedir. Bu yüzden sauna günümüzde profesyonel ellerde birçok insan tarafından değerlendirmeye başlandı.

Spa Ekipmanları

Spa Ekipmanları

Spa merkezlerinde müşteri beklentilerini karşılamak ve daha konforlu bir kullanım imkanı sunmak için kullanılan Spa ekipmanları, günümüzün en son teknolojileri ile beklentilere cevap verecek şekilde üretilmiştir. Spa ekipmanları ve özellikleri ise şu şekildedir:

Jakuzi Ekipmanlarının Önemi Ve Faydaları

Jakuzi Ekipmanlarının Önemi Ve Faydaları

Günümüzde lüks ve konforlu bir banyo keyfi sunan jakuzilerde, çeşitli ekipmanlar kullanılarak daha da konforlu bir kullanım sunulmaktadır. Farklı ebatlarda ve özelliklere sahip tüm jakuzilerde kullanılabilen ekipmanlar, güvenli kullanımın yanı sıra, suyun iyileştirici etkisini arttırarak vücudun daha fazla rahatlamasını sağlar. Jakuzi malzemeleri ve ekipmanlarının özellikleri, kullanım alanları ve sağladıkları faydalar şu şekilde sıralanabilir.

Dünyada Spa & Wellness

Dünyada Spa & Wellness

Yaygın biçimde uygulanmaya başlanan SPA, kelime anlamı ile “Selus Per Aqua” dır. Bu kelimelerin Türkçedeki anlamı "Sudan gelen sağlık" olarak tercüme edilmektedir. Köklü bir geçmişi olan bu masaj, vücudun rahatlatılması, çakra bölgelerinin uyarılması ve bu sayede birçok problemin iyileştirilmesi amacı ile kullanılmaktadır.

Spa & Wellness, Sauna, Türk Hamamı Malzeme ve Proje Hizmetleri

Spa & Wellness, Sauna, Türk Hamamı Malzeme ve Proje Hizmetleri

Sağlık, zindelik, güzellik ve tedavi gibi amaçlarla kullanılan SPA, sudan gelen sağlık anlamını taşımaktadır. Konforlu ve lüks evler için yaygın bir şekilde konumlandırılan bu hizmet, gerçekten güvenilir gereçlerin kullanılmasıyla yapılabilir. Pekcan Havuz uzun yıllardır SPA, Sauna ve Türk Hamamı projeleri yapan İzmir’in güçlü ve deneyimli mühendislik firmasıdır. Otel, işletme ve evler için binlerce projeyi başarı ile teslim etmiştir.

1 2 3 4 5
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.