Poolline Mermaid Denizkızı Figürlü Süs Havuzu Seti

Marka: POOLLINE
Stok Kodu : 1386064
Fiyat:
9.432,04 TL + KDV
KDV Dahil: 11.129,81 TL
İndirimli Fiyatı: 5.564,90 TL KDV Dahil
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Resimler
 • MERMAİD DENİZKIZI FİGÜRLÜ SÜS HAVUZU SETİ

  Muhteşem bir sanat eseri formuna sahip Poolline Deniz Kızı Figürlü Süs Havuzu Seti bahçelerde ve iç mekanlarda görmek isteyeceğiniz bir üründür. İnce işlenmiş zarif tasarımı ve bu tasarıma uygun boyamasıyla masalsı bir görünüme sahiptir. Poolline deniz kızı figürlü süs havuzunda su, deniz kızı figürünün elinde bulunan istiridyeden şelale akışıyla düşmektedir. Deniz kızı figürlü Poolline süs havuzu polyresin malzeme kullanılarak bronz heykel görünümüne sahip olarak üretilmiştir. Kireç, pas, korozyon gibi kimyasal aşınmalara karşı dayanıklı olarak üretilmiş olan süs havuzunun temizliği de kolaydır. Set içerisinde, şelale için su pompası, pompa bağlantı parçaları ve istiridye görünümlü su havuzu içinden yapılan led aydınlatma dahildir. Kolay kurulumu ile kullanıma hazır bir üründür.

  Poolline Mermaid Denizkızı Figürlü Süs Havuzu Seti korozyona, kimyasal aşınmalara, pasa ve kirece dayanıklı, temizlemesi kolay, hijyenik kalın polireçine (polyresin) malzemeden bronz heykel görünümünde üretilmiştir. Detaylı zarif tasarımı ve boyaması ile denizkızı masalı figürünü yansıtan bir sanat eseri görünümüne sahiptir. Bahçeniz ve yüzme havuz kenarları için harika bir süs havuzu setidir.

  Ürün İçeriği

  1 Adet Poolline Deniz Kızı Figürlü Süs Havuzu Seti

   

  Ürün Özellikleri

  Marka                  : Poolline

  Boyut                   : 78 x 34 x 46 cm

  Malzeme             : Polireçine (Polyresin)

  Pompa gücü       : 600 L/h

  Elektrik İhtiyacı  : 16 Watt  230 VAC/50 Hz  Ürün Kullanımı

  Kullanıma hazır olarak teslim edilen Poolline Mermaid Denizkızı Figürlü Süs Havuzu Seti çok hızlı bir şekilde monte edilerek kullanılabilir.

   

  Kullanım İpuçları

  Suyun berraklığını korumak, dekorasyon elemanlarının tıkanmasını ve alglerin çoğalmasını önlemek için su haznesinin temizliğine dikkat ediniz.

   

  Notlar

  Set içeriğine, şelale için su pompası, pompa bağlantı parçaları ve istiridye görünümlü su havuzu içinden yapılan led aydınlatma dahildir.

   


   

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.