" />
Sıralama seçin
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Pvc, Fittings ve Vanalar

Son yılların üzerinde en fazla tartışılan konusu enerji tasarrufudur. "Var olan enerjiyi en etkin nasıl kullanabiliriz ve elimizdeki kaynaklarla nasıl sarfiyatı önleyebiliriz?" bilim dünyasının en çok üzerinde düşündüğü şeylerden biridir. Bu konu aynı şekilde havuz sektöründe de tartışılır olmuş ve çeşitli malzemelerin üretimiyle oldukça hızlı yol alınmaya başlamıştır. Bu malzemelerden biri de, bugün artık çeşitli sektörlerde de etkin bir şekilde kullanılan ve müşteri memnuniyet açısından da oldukça verimli bir ürün olan Pvc'lerdir. Pvc, polivinil klorür kelimesinin kısaltması olarak kullanılırken, su ve atık su endüstrisinde bağlantı ekipmanı olarak çok sık yardım alınan bir polimer türüdür. Havuz sektöründe pvc tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden biri ısı kaybını önleyerek, enerji tasarrufu sağlamasıdır. Diğer malzemelere göre hafif olmasının yanında az bakım gerektiren bir malzeme türüdür.

Havuz tesisatının yanında havuz temizliğinde görünmeyen kahramanları olan pvc fittings ve vanalar, sistemin sorunsuz çalışması için olmazsa olmaz parçalardır. Sistem ne kadar sorunsuz çalışırsa, kullanımı da o kadar verimli olacaktır. Bu nedenle havuz ekipmanları içerisinde her parçanın ayrı bir görevi ve işlevi bulunmaktadır. Önemli görevlere sahip bağlantı ekipmanları olan pvc fittings ve vanalar geniş ürün yelpazesini içine alırlar.

Havuzdayim.com’da pvc fittings ve vanalar kategorisinde satışa sunulan ürünler;  Pvc Dirsek 90°, Pvc  Dirsek 45°, Pvc Te, Pvc Reduksiyon, Pvc Dişli Adaptör, Pvc Körtapa, Pvc Manşon, Pvc Rekor, Pvc Kruva, küresel su vanaları, Pvc kelebek vanalar, Pvc Çekvalfler, Pvc Gözetleme Camı, Pvc Kelepçe, Pvc Borular olarak sıralanabilir. Havuzların boşaltılmasından, doldurulmasına, havuz temizliğinden pompaların çalışmasına kadar;  kısacası havuzun su ile dolarak havuz haline gelmesi için gerekli olan tüm işlemlerde pvc fittings ve vanalar işlevsellik gösterirler.

Havuz malzemelerinin satışının yapıldığı, kalitesiyle sektöründe bir adım önde ilerleyen havuzdayim.com güvenilir hizmet için her geçen gün ilerlemeyi amaçlamaktadır. Sağladığı müşteri memnuniyeti ile online satış mağazasıyla müşterilerine kolayca ulaşmayı başaran firma, pvc fittings ve vanalar kategorisinde ihtiyaçlarınızı karşılamak için geniş ürün yelpazesi ile sizleri bekliyor!

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.