" />
Sıralama seçin
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

 Sauna Esansları

Herkesin hayatında rahatlamak için kaçtığı bir yer vardır. Kimileri doğayı, kimileri odasını kimileri ise sauna, spa gibi rahatlatıcı mekânları tercih eder. Nereyi tercih ederseniz edin, ortamın enerjisi ve konforu önemlidir. Özellikle saunalarda kişilerin yeterli şekilde rahatlaması için yapılması gereken işlemler atlanmamalıdır. Sağlıklı sauna banyoları için odanın temizliğine ve güvenliğine önem verilmelidir. 

 

İnsanların huzur bulduğu bu tarz aktivitelerde, ortamın tasarımı tahmin edilenden daha çok etklidir. Bu nedenle sauna, hamam, spa gibi yerlerde ışıklandırma ve ortam kokusu konusunda hassas davranılmalıdır. Sauna aksesuarları arasında yer alan sauna aydınlatma ekipmanları bu hususta size yardımcı olacaktır. Gözü yormadan sıcak bir hava veren aydınlatmaların yanında doğru sauna esansı ile bambaşka yerlere gidebilirsiniz.

 

Koku duyusu yapılan birçok araştırmadan da hatırlayacağınız gibi hissedilen duygularda doğrudan etkilidir. Uçucu moleküllerin havada yayılması ile burnumuzdaki sinirler tarafından algılanabilen kokular, ortam ısısından etkilenirler. Sauna ortamındaki sıcaklık yükseldikçe daha kolay algılanan aromatik kokular sayesinde sauna keyfinizi verimini arttırabilirsiniz. Aromatik kokular sauna taşları üzerine serpilerek ya da ayr şekilde buhardanlık gibi malzemelerde kullanılabilir. Havuz ve sunaya dair tüm ihtiyaçlarınıza cevap verme adına açılan online alışveriş mağazası havuzdayim.com’da yer alan sauna esansları kategorisinden istediğiniz aromayı tercih etme şansına da sahipsiniz. Okaliptus, lavanta, mentol, limon, portakal, yeşil elma, tropikal gibi meyve kokuarı içeren sauna esansları en uygun fiyatlarla havuzdayim.com’da!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.