" />
Sıralama seçin
%10indirim
NARVİ - Sauna Termometre - Higrometre Ahsap Narvi
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

 Higrometre

Saunalar, hamamlar ve spaların amacı daha kaliteli yaşamlar sağlamak için size hizmet etmektir. Gün içerisinde kendinize verdiğiniz bir ödül olarak görebileceğiniz saunaların daha güzel etkiler bırakabilmesi için ufak değişiklikler yapabilirsiniz. Sauna odası içerisinde iki temel etken vardır. Bunlardan biri ortam sıcaklığı diğeri ortam nemi olarak adlandırılabilir. Bunların yanında ortamın aydınlatması; ortamdaki rahatlatıcı koku ve diğer unsurlar sauna ekipmanları arasında yer alan yardımcı sauna aksesuarlarıdır.

Saunaların standart banyolardan farkı sıcaklık ve nem yardımıyla terlemeyi arttırmasıdır. Terleyen vücut bünyesinde bulunan toksik maddeleri dışarı atacaktır ve böylece inanılmaz bir rahatlık yaşamaya imkân sağlanacaktır. Ancak belli kurallar çerçevesinde ilerlemesi sağlıklı olan sauna banyosunda 85 derece sıcaklık üzerine çıkılmamalıdır. Bunun için bir saunada mutlaka sıcaklık ölçer termometreye yer verilmelidir. İkinci husus ise ortamın nemidir. Nem sauna etkisinde büyük rol oynar ve higrometre ile ölçülebilir. 

Sauna termometre çeşitleri havuzdayim.com online alışveriş mağazasında ahşap tasarımlarıyla dikkat çekerken, banyo içerisinde nem oranını kontrol altında tutmak için ihtiyacınız olan sauna higrometresi çeşitlerini ikisi bir arada dizaynlarla satın alabilirsiniz. Özellikle görsel zevkinize hitap eden Sauna higro termo kombine ile termometre ve higrometre bir üründe! Poolline markasının farkıyla Poolline sauna higro termo kombine en ucuz fiyatlarla online satış mağazamızda. Havuzdayim.com’u ziyaret ederek, sauna keyfinizi en ucuz fiyatlarla yaşayabilirsiniz. Şimdiden keyifli alışverişler diliyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.