" />
Sıralama seçin
%10indirim
NARVİ - Sauna Kum Saati Alüminyum Kaplamalı Narvi
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Sauna Kum Saati

Birçok rahatsızlığın ana nedeni stres ve gerginlik olarak açıklanmaktadır. Hayatımızdan stresi çıkardığımızda ruhsal durumumuzun değişeceğini inanırız. Peki, bunun için neler yapabiliriz? Yorgunluğunuzu ve negatif enerjinin akıp gittiği sauna banyolarını denemek ister misiniz? Her geçen gün daha çok hayatımızda yer alan saunalar size daha iyi hizmet verebilmek için farklı sauna aksesuarları ile donatılırlar. Bu sauna ekipmanlarından biri de sauna kum saati çeşitleridir.

Herhangi bir tecrübesi yaşamadan önce saunada yapılması gerekenler ve genel sauna kuralları ile ilgili bilgi sahibi olmanızda fayda vardır. Örneğin optimum sauna sıcaklığı belli seviyeler arasında kalmalıdır, aksi takdirde sağlığınız tehlikeye atılabilir. İdeal bir saunada oda içinde sıcaklık 85 dereceyi geçmemelidir. İkinci önemli konu ise sauna da geçirdiğiniz süredir. Saunada geçirilmesi gereken süre ortalama 10-15 dakika olması uygundur, bu süreye dikkat edilmelidir. Rahatlamak için uzanıp ortamdaki nemin vücudunuzdaki toksinleri uzaklaştırmasını hissederken sürekli saate bakmak zorunda değilsiniz. Ortamın ambiyansına uygun şekilde tasarlanan ahşap kum saati modelleri tam da bu iş için üretilmiştir. 

Poolline imzasını taşıyan Poolline sauna ahşap kum saati ve Poolline sauna ahşap+krom kum saati modelleri için daha fazla beklemenize gerek yok. Sauna aksesuarları ve sauna ekipmanları söz konusu olduğunda en uygun fiyatları ayağınıza getiren havuzdayim.com; kaliteli markaların üretimiyle size güvenli alışveriş garantisi veriyor.  Sauna banyosunda geçen zamanı ahşap sauna  kum saati ile takip etmek için, sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.