sadsad x
asdasd
Mayo İçin Alışveriş Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mayo İçin Alışveriş Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yüzme havuzu ve sahil günlerini iple çektiğinizi biliyoruz. Fikren çoktan hazır olsanız da eksik son parça olmadan eğlence ve dinlenmeye dahil olamazsınız. Size uygun bir mayo. Vücut şekliniz ne olursa olsun kendinizi yüzme havuzu veya sahil kenarından daha güzel ve rahat hissetmeniz için doğru mayoyu ve doğru uyumu bulmak her zaman kolay değildir. Ancak bilinmesi gereken birkaç önemli detaya hakim olarak mayo seçiminizi çok daha kolay hale getirebilirsiniz.
Yaklaşan yaz sezonu öncesinde mayo seçiminde dikkat edilmesi gereken sekiz önemli konu hakkındaki ortak görüşleri derledik. Bunun derlemenin içinde büyük beden olan kadınların mayo seçimi konusunda kendilerine güvenmelerine yardımcı olan faktörlerin neler olduğunu da dahil ettik. Bunun için de farklı bu konuda dünyada farklı yerlerinde yapılmış anketlerin sonuçlarından yararlandık.


İşte Mayo Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken 8 Temel Nokta


Konfor
Bu bir sürpriz olabilir, ancak dünya da birçok kadın moda yerine rahatlığa değer veriyor. Yapılan anketlere katılan kadınların neredeyse % 80’i, mayo ihtiyaçları listesinde bir numaralı sırada yer alan “mayonuzda rahat olma hissini” başka hiçbir şeyin yenemeyeceğini söyledi.


Vücut Şeklinizi Gururlandırın
Vücut şeklinizi güzelleştirmek için doğru uyumu bulmak her zaman kolay değildir, ancak bir doğru bir mayo seçimi bunu çok daha kolay hale getirebilir. Bununla birlikte, elbette fit bir beden ve şekle sahip olmak, şeklinizi güzelleştiren mayonuza güvenmenizi sağlarken aynı zamanda her şeyin doğru yerde olmasını sağlar.


Göğüsleriniz için Destekli Mayolar
Mayolardaki göğüs desteğinin olması yapılan anketlerde üst sıralarda yer alan bir başka özellik olmuş. Bayanların neredeyse % 80’i, mayodaki göğüs desteğinin mayo seçerken göz önünde bulundurmanız gereken önemli bir faktör olduğunu söylüyor. Mayonuzun içinde olmak, üzerinde küçük kıyafetlerin içinde olmak anlamına gelir, bu nedenle destek, güveni artırmada büyük bir fark yaratır.


Çok Fazla Kapsam
Bayanların bir dikkate aldığı unsur ise mayonun ne kadar bir vücut alanını kapsadığı oluyor. Bayanların önemli bir yüzdesi mayoya güvenmenin, konfor alanınızın dışında kalmanıza neden olmamasına gerektiğine inanıyor. Yani estetik olarak çok güzel ama çok küçük mayolar rahat hissetmenize engel olacaksa üzerinde düşünülmesi gereken mayolardır.


Moda
Bir öncelik olmasa da, özellikle Avrupa’daki bayanlar mayolarının moda olmasına önem veriyor. Bronzluğunuza ve tasarımınıza uyan renkler, doğru plaj kıyafetini seçmenin de önemli bir parçasıdır.


Spor Ve Aktiviteler İçin Uygunluk
Spor ve diğer plaj aktiviteleri için uygun bir mayo bulmak çok önemlidir. Bayan mayolarında mayo giyerken rahat hissetmek, mayoların kadınların güvenini artırmadaki rolünü gün ışığına çıkarıyor. Kadınların mayo giyerken kendilerini rahatsız hissettiği aktivitelerden kaçınmak zorunda kalabiliyor. Bunlar ilk sırada yüzme olduğu kadar diğer spor aktiviteleri de örneğin plajda voleybol, tenis gibi aktivitelerde olabiliyor. Bayanların önemli bir bölümü sadece görüntüye odaklandıkları için bu aktivitelere katılamıyorlar. Özellikle havuz veya sahil kenarına hangi bikiniyi tercih edip gideceğinize karar verirken yaptığınız seçimde bu kriteri göz önünde bulundurmanız gereklidir.


Hızlı Kuruyan Mayolar
Kadınlar, mayolarda en çok değer verdikleri alan içinde mayonun hızlı kurulamasının önemli bir madde olduğuna inanıyor. Bu sadece haklı bir inançta değil. Uzun süre kurumayan mayolar sağlık sorunlarına da neden olabilir. Islak giysilerle oturmak rahatsızlık vermekle kalmaz, uzun süre kuruması gereken bir mayo giymek, bakteri ve enfeksiyonların büyümesini teşvik etmek gibi sağlık sorunlarına da neden olabilir.


Bronzlaşma İçin Harika Mayolar
Mayo sadece yüzmek için kullanılıyor diye düşünenlerdenseniz bronzlaşmak size göre değil demektir. Ancak güneşlenmek birçok kadının olmazsa olması iken mayo seçimini de buna göre yapmasından doğal ne olabilir ki? Yazayı, sağlıklı bir bronzluk elde etmekle ilgilidir ve mayolarınız da bu görevdeki en iyi arkadaşınız olmalıdır.


Yaz ayı, kendinden emin, güçlenmiş ve vücudunuzla gurur duymanın zamanıdır ve doğru mayo seçimi sizi ona bir adım daha yaklaştıracaktır.

PAYLAŞ :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.