FINTECH

Fintech Sauna Hıgrometre Termometre Kombine

SKU : 22015143005
259,91 TL
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • FINTECH SAUNA HIGROMETRE TERMOMETRE KOMBİNE

  Kabin içerisindeki sıcaklık oranını ve nem miktarını belirlemek için kullanılır. İçerideki sıcaklığı sauna termometresi ile görebilirsiniz ayrıca kabin sıcaklığını istediğiniz bir derecede sabitlemenize imkan verir. Sauna kullanımında ideal sıcaklık 80 C olmalıdır, fakat kullanıcıya göre değişkenlik gösterebilir. sıcaklık 80 C' ye ulaştığı zaman içerideki nem oranı giderek azalır nem oranı 30 ve altına düştüğü zaman tam bir kuru sauna ortamı oluşur, bu durum bazı kullanıcılar için uygun olmakla birlikte bazı kullanıcılarda nefes alımını zorlaştırır. Bu gibi durumlarda sauna sobası üzerindeki volkanik sauna taşları üzerine bir veya iki kepçe su dökülerek içerideki nem oranı ayarlanabilr, bu işlem nefes almayı kolaylaştırır.

  Hassas ölçüm yapan Fintech sauna higrometre termometreleri sağlam yapısıyla en çok tercih edilen sauna ekipmanlarından biridir. En iyi işleme ve ayarlamalar için güvenli bir kullanım özelliğine sahip Fintech  sauna higrometre termometreleri saunada ki nem ve sıcaklık ölçüm hareketlerini en hassas şekilde test eder. Yüksek kaliteye sahip malzemeler kullanılarak üretilmiş olan Fintech sauna higrometre termometreleri ile güvenilir bir üretim süreci sonucu ortaya çıkmıştır.

  Sauna Termometresi ve sauna higrometresi saunadan aldığınız keyfi üst düzeye çıkarır, ayrıca sıcaklık ve nem oranını daha kolay takip edebilmek için iki ürün kombin olarak üretilmiştir.
WHATSAPP 0 (542) 238 43 36
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.